Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy aránylag 10/6 os kinézetű...

Egy aránylag 10/6 os kinézetű pasi egy aránylag 10/7-8 as csajt hogy foghat meg legkönnyebben magának? :D igazábol mindig a hummorral probálom és egy bizonyos mértékig sikerül is aztán onnantol megáll a tudomány (táncolok, ital. ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem volt komoly kapcsolatom egyáltalán laza is csak 2 volt eddig :/ bizonytalannak érzem magam és nem tudom hogyha komolyabban beprobálkozok hogy reagál??

2014. júl. 6. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyúrsz és leszel 7/10-es.
2014. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

6-os férfinak simán lehet 8-as, esetleg 9-es nője is.


A válasz: Megfelelő, a nők számára általában vonzó stílussal, viselkedéssel, testbeszéddel, szavakkal. Úgy általában magabiztossággal, önbizalommal, dominanciával. Inkább alfás legyél, aki tudja mit akar, semmint behódolós béta.


Viszont nem egy lánynál kellene próbálkozni, akit kinéztél magadnak. Ez mindig rossz útra visz. Ismeretlen nőkkel kellene kezdeményezned. Olyanokkal, akiket meglátsz este a szórakozóhelyen, nappal a buszon, utcán, boltban és megszólítod őket ott helyben. Így építhetnél magadnak önbizalmat, gyakorlottságot is.

2014. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég nagy rutintalanságra vall ez a 10egységes pontozás. Ha nem tudnátok összesen csak két női kategória létezik:

1. NEM

2. MEG

2014. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát... Sok sikert. Én inkább meggazdagodom előbb.
2014. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem könnyű, a mai nők csak a náluknál jobban kinéző pasikat veszik észre, legalábbis a legtöbb. Leszólítani őket ismeretlenül meg nagy lutri. Nem szívesen ismerkednek idegenekkel sem az utcán, sem kávéházban, sem buszon, szinte sehol sem.
2014. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fő azért az, hogy lássa benned a pénz lehetőségét. Én már 28 vagyok, de az összes ismerős lány, nő olyan hapsit választott hosszú távra, aki képes egy családot fenntartani, volt autója és lakása is 30 körül. A kedves, lúzerebbe pasik nagy része még most is egyedül van, hiába gálásak, tisztelik a nőket. Ez sajnos nem szeretetszolgálat.
2014. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3:


Ez tűnik nekem inkább a butaságnak. Szerinted a szépségnek nincsenek fokozatai? Két csinos nő között nem lehet egy csinos és egy a másiknál kevésbé csinos.


Ajánlanám kezdetnek ezt az 1-10-es skálát tanulmányozni. Nagyon érdekes:


[link]

2014. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szeretem ezt a "mai nők" jelzőt. szar hogy lettek igényeink, mi? régen sem alanyi jogon járt a pina az uraknak, fel kellett mutatni valamit, leginkább anyagiakat az adott hölgynek, de ma már erre sem vagytok hajlandóak. megy a sírás hogy minden nő vagy jóképű, vagy gazdag pasit akar, és nonszensz hogy nem kell nekik a ti elhízott/csontsovány, csóró kis pö.csötök. lehet lejjebb adni az igényeket, vagy feltornázni magatokat.
2014. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na ha azt a skálát nézem akkor (nem azért), kb. a 8 nál lennék... :D
2014. júl. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!