Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi (k) az oka (i) annak, hogy...

Mi (k) az oka (i) annak, hogy itt a GYK Politika kategóriájában a magyar átlagtól jelentősen eltérő vélemények, ideológiák dominálnak?

Figyelt kérdés
Például a migránskérdésben itt a migránspártiak vannak többségben, míg a magyar társadalom többsége ezzel ellentétben ellenzi a migránsok bejövetelét. Vagy ott van a multikulti, amit a magyar társadalom többsége elutasít, miközben itt inkább a támogatói vannak többségben. Ugyanez a helyzet az azonos neműek közötti házassággal, illetve a melegfelvonulásokkal kapcsolatban is, itt támogatják, miközben a magyarok többsége ellenzi. A kérdésekre adott válaszokból illetve azok értékeléseiből indultam ki.

2016. máj. 31. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Honnan tudod mi a magyar többség véleménye ezekről a témákról? (a migránskérdést leszámítva)
2016. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem azért mert itt fiatalok vannak (jószerint 40ig) akik jóval nyitottabbak a világra, mint a sok fidesz által befolyásolt nyugger, akik a társadalom legnagyobb részét teszik ki, el is döntik a kérdéseket.
2016. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes, nekem az a benyomások, hogy mi migránssimgatók vagyunk itt kisebbségben. Ha mégis több a válaszunk utólag, az talán azért lehet, mert a másik oldalnak több a törlendő, vállalhatatlan kommentje.
2016. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt eddig nem tapasztaltam,bár az talán igaz lehet,hogy itt a névtelenség miatt,könnyebben vállalják a véleményüket azok is,akik "kisebbségben" vannak.
2016. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg csökkentek a migráns ellenző válaszok, de láttad volna, hogy ősszel mi folyt itt, akkor még bőven többségben voltunk, azóta meg a moderátorók is bekeményítettek.
2016. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

" a migránspártiak vannak többségben"


Aha, azért írnak ki naponta vagy egy tucat migránsgyűlölő trollkérdést, meg azért pontozzák le 0-ra azokat akik nem gyűlölik őket zsigerből.

2016. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert az ország értelmisége nem jön ide kommentelni! =D
2016. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 MZ.per.X ***** válasza:
48%

Lehet hogy én egy pérhuzamos univerzumból jövök, de én azt látom hogy csak szidják a migránsokat.


Még a kérdések 90%-a is úgy indul hogy "EGYESEK miért nem utálják őket". Akkor mi a kérdés?

2016. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom kérdező, szerintem mi nem ugyanazt a GYK-t olvassuk.


A másik dolog meg, hogy ha valaki nem akar migránsokat, de külön felhívja rá a figyelmet, hogy Orbán is csak felhasználja az egész témát arra, hogy elterelje a Fidesz simlijeiről a figyelmet, ti arra is rögtön rákenitek, hogy migrisimogató, tökmindegy nektek, hogy nem az, csak szidja a Nagyszerű Vezírt és akkor már egyből "Ellenség" kategória.

2016. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%
Mert itt sok a bérkommentelő
2016. máj. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!