Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit ront az esélyeimen,...

Mennyit ront az esélyeimen, hogy az utóbbi néhány évben nem végeztem normális munkát?

Figyelt kérdés
Jogász vagyok, 50 sikertelen állásinterjúm volt eddig.

2017. febr. 5. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy aki egyszer megkérdezte, hogy sikeres lenne egy könyv ami 50 sikertelen állásinterjúról szólna?

Mert te már sok kérdést kiírtál emiatt.

2017. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg gyakorold az beszédet úgy hogy tükör előtt, vagy hogy felveszed, állásinterjúzást ismerősökkel, mert akkor lehet hogy gyenge a kommunikációs készséged és az jobban hátráltat, mint az h nem végeztél normális munkát. Azt sem értem mit értesz normális munka alatt, úgyhogy nekem úgy fest inkább a kommunikációdon kéne javítani nem az önéletrajzon aggodalmaskodni.
2017. febr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont jogászt keresek :) vállalj be engem és sztárt csinálok belőled. Sztárom a párom.
2017. febr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 holnaptegnapja válasza:

# 3


Ti ketten, pont összetartoznátok.


Pl. egy pisztoly párbajban.☺

2017. febr. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vállalsz el ingyen valamit, jobb otthon ülni?
2017. febr. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nem nagyon erőltetted az álláskeresést.... ősszel is 50-nél jártál.
2017. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Nem nagyon növekszik a sikertelen állásinterjúid száma, és egyre ritkábban is írsz ki ezzel kapcsolatban kérdést.

Jogász leány, már Te sem vagy a régi :(

2017. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

A "normális munka " hiányát megértjük, de van aki még az örömlány területről is visszahátrál állás interjúzni?


Eddig ott csak felfelé fejlődést tapasztaltam eddig.. valamit tényleg nagyon rosszul csinálsz. De nézd meg a hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt c. filmet hátha ihletett kapsz egy cikkhez, könyvhöz hogyan veszítsünk el jól fizető álláslehetőségeket cimmel. Lehet szerzői jogokból meg fogsz tudni élni es nem kell több állásinterjúra mászkálni , ha Te leszel a rossz példa karrier tanácsadók sokaságánál .

2017. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
90%
Elég vicces, hogy már szeptember környékén is 50-nél jártál. Na meg előtte is minden hónapban +1-el növelted a számot. Találj ki jobbat.
2017. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mostanában prostinak állt
2017. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!