Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz Magyarországon...

Mikor lesz Magyarországon rendszerváltás?

Figyelt kérdés
Az ügynök listák nyilvánossá tétele, a régi politikai garnitúra lecserélése, a kommunista bűnösök felelősségre vonása stb.

2017. márc. 3. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezt már én is kérdeztem mert várnám NAGYON! 1 dolog kristályosodott ki: Először az embereknek kell változni és azt követi a "rendszerváltás"...
2017. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is ugyan ezt kérdezem...
2017. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Tegnap volt. Akkor telepítettem a laptopomra a win7-et.
2017. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd ha a Jobbik kerül kormányra, ugyanis ez csak nekik áll érdekükben. Az összes többi nagy párt tele van ügynökökkel és spiclikkel.
2017. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Ügynökök minden államban vannak (voltak és lesznek is) és ma égészen biztosan sokkal többen, mint a Rákosi rendszerében -- a Kádáréról nem is beszélve. Ha nem ülnél fel az uszításnak és gondolkodnál is, akkor a mai ügynökök listáját kérnéd, de Neked a kommunistázás elborította az agyadat.

2. "Régi politikai garnitúra": a politikus is csak egy stróman, amit (sic) lehet gyalázni, míg a háttérben a "derék polgárok" nyomorba tapossák a társadalmat. A rendszerváltás célja az értelmiség burzsoává változása, a polgári életvitel volt. Ezek nyúzzák azóta is a népet. Hozzájuk képest a "politikai garnitúra" létszáma nem tényező, különben az - generációs okok miatt -, a Medgyessy idejére nagyrészt le is "cserélődött".

3. "Kommunista bűnök": A szocializmus idején mindenkit élni hagytak, az osztályellenséget is. Tisztességes munkát (nem utcaseprést) adtak, biztosították az egészségügyet, a nyugdíjat, az oktatást. Maga a 88 óta szajkózott proletárdiktatúra abból állt, hogy hogy gátat vetettek a nagy okosok pöffeszkedésének és a szegény emberek megalázásának. Aztán 1968 után kiterjesztették a magánszektort és a Kádár megengedte a karrierépítést is -- ezzel gyakorlatilag vége is lett az egésznek, csak idő kérdése volt, hogy mikor számolják fel véglegesen.


Tehát rendszerváltás többé nem lesz -- az értelmiség azt nem fogja megengedni -- hisz az 1988 november 24-i puccs által elért mindent, amit akart.


Csak gratulálni tudok, hogy Te három évtized elteltével még mindig ilyen gumicsonton tudsz rágódni.

2017. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2018 választások, rendszerváltás jön!

Jobbik!

2017. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!