Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy általános jobbikos meggyőz...

Egy általános jobbikos meggyőződésű embernek milyen problémái vannak az általános baloldali nézetekkel?

Figyelt kérdés

az általános jobboldali nézetek alatt a következő dolgokat értem:


individuum fontossága, individuális szabadság,

sajtó, vallás, lelkiismereti szabadság (nemzeti pluralitás)



2017. márc. 5. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10 millió az arra elég, hogy ne albérletben tengődjön 40 évig, hanem tudjon szerezni egy saját lakást, így nem a lakdíjra megy el a pénz, hanem a három gyerekre.
2017. márc. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

7: ""Én azt látom, a szociális hálóval van bajuk:

Mindenki szerezze meg magának, amit bír, a többieknek nem jár semmi. Aki nem dolgozik, ne is egyék, nőjön a gazdasági szakadék a társadalmi rétegek között. "


ez egyszerűen egy magán jobboldalinak valló pártra sem igaz"


Valószínűleg nem néztél híradót és politikai vitaműsort az elmúlt 7 évben. A Fidesz+KDNP mást sem szajkóz, csak ezt az egy tételt. Nincs nap, hogy ne hangozna el fideszesek szájából néhány tucatszor ez a mondat.

2017. márc. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11-es,

a kérdés a jobbikosokról szólt, te meg a csokot reklámozod.


Az a 10 milliós csok máris beépült az ingatlanárakba. Aki kap csokot, ugyanannyit tesz még hozzá, mint amennyiből csok nélkül lakást vehetett volna.


A kereskedők és építők haszna nőtt, vagy majd kevesebb lakás épül ugyanannyi haszonnal, mint a csok előtt.

2017. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

"Valószínűleg nem néztél híradót és politikai vitaműsort az elmúlt 7 évben. A Fidesz+KDNP mást sem szajkóz, csak ezt az egy tételt. Nincs nap, hogy ne hangozna el fideszesek szájából néhány tucatszor ez a mondat.

"


valószínűleg te nem néztél meg egyet sem, csak a baloldali gyűlölködőket hallgatod

2017. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14: Baloldali gyűlölködés az, amit egy fideszestől hallok a képernyőről a saját szájából? Érdekes...


És a szociális juttatások és keresetek megtépázása az elmúlt 7 évben, amit saját magad számokban látsz, ha elolvasod a "mimennyi"-ket 10 évre visszamenőleg a neten?... Vagy az új bevezetett adónemek listáját, ami neten szintén megvan? Ez mind balos gyűlölködés miatt volna a neten, és nem is annyi az annyi? Érdekes... mert én aszerint kaptam.

2017. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14:

"Nincs nap, hogy ne hangozna el fideszesek szájából néhány tucatszor ez a mondat. "


valószínűleg te nem néztél meg egyet sem, csak a baloldali gyűlölködőket hallgatod"


Olvasd el újra!

FIDESZESEK SZÁJÁBÓL hangzik el!

FIDESZESEKTŐL hallom naponta többször!

2017. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

olvastam, de ettől függetlenül az ellenzék gyakorlata szokott lenni, hogy igyekszenek a valóságtól teljesen más jelentéstartalmat adni egy-egy beszédnek


pl amikor a munkaerőpiac perifériáján lévőknek azt mondták, hogy mostantól közmunka és munkaalapú lesz a társadalom a segély és "szolidarítás" alapú helyett, akkor az ellenzék arról kezdett el sivalkodni, hogy ha nem tartozol a fidesz klientúrába akkor mehetsz közmunkásnak 10 millió közmunkás országa leszünk című jajveszékelés volt

2017. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!