Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisznek még az emberek...

Miért hisznek még az emberek a Jobbikban?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, de tuti megkapom, hogy zsidó vagyok, vagy antimagyar, vagy ilyen hülyeség.

Noss, én anno jobbikos voltam, még a kezdetekben, amikor bekerültek a Parlamentbe.

Akkor fejeztem be az általános iskolát, (azóta egyetemista vagyok). Nagyon, szívvel lélekkel hittem ebben a pártban.

Én azóta művészi pályát is kezdtem és minden vágyam a Haza szolgálata, én jelenleg a műveim által szolgálom a nemzetet és az országot.

De ezek a mocskok, már bocsánat de mi a f*-t művelnek?

Nekem nem a "néppártosodással" van a bajom, akinek egy kicsi esze is van, az tudja, hogy ez elkerülhetetlen dolog, egy bizonyos szint után. DE! az előbb említett dolog nem egyenlő azzal, hogy azokat basszák ki a pártból, akiknek köszönheti a jobbik, hogy a Parlamentben van. Vona módszeresen, már már kommunista "szalámizással" tüntette el a frontembereket.

Mi az eredménye ennek? A jobbik rétegpárttá kezd ismét válni, sokak szemében meg egy nemzetiszínű SZDSZ- ahogy az enyémben is.

Miért hisznek mégis sokan az emberek, egy ilyen kétszínű és alávaló bandában mint a Vona és klikkje által vezetett átverésben?



2017. márc. 6. 22:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%
Bármilyen elkötelezettség bármilyen párt mellett oltári nagy baromság. Hinni a templomban kell.
2017. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Alain Delon ***** válasza:
69%

Örülj neki, hogy Vona nem hagyományos náci módszerekkel lemészároltatja a frontembereket.

Amúgy meg számoljunk egy kicsit: A népszavazási arány 50% körül szokott lenni. A Jobbiknak van kb. 15% a népszerűsége, ami az 50%-os részvétellel szorozva 7-8%. Szóval 100 emberből 7-8 hisz a Jobbikban. Ez tényleg sok?

2017. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Az orosz támogató úgy gondolta, hogy már nem kell a Jobbik mögé bújnia, a Fidesz is kezesbárány, így módszeresen át kell vinni a Jobbik szavazókat a Fideszhez. Ezt úgy lehet elérni, hogy Vona hiteltelenné válik és a Fidesz radikalizálódik.
2017. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Micsoda okos vagy te utolsó hallod.

Rettenetes az orosz veszély mi?

Csak milyen érdekes, a fél világ tele van amcsi/nato bázisokkal az oroszoknak meg van 1, Szíriában. Az is a szovjet időkből örökölve.

Borzasztó lehet ilyen orosz veszélyben élni. Milyen jó, hogy a NATO háborús provokációt művel a védelmedben.

2017. márc. 6. 23:09
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Szélsőségesként marginális marad, be kell jönnie középre (jobbközép) ha nagyobb bázist akar
2017. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Miért baj az, ha nem náci párt akar lenni?

Ha már orosz veszély... A külügy nem rég adott ki nagy mennyiségű EU-s vízumot. Ki tudja milyen személyeket szabadítottak ide. A másik, hogy a dicső Vörös Hadseregnek nem rég avattak fel új emlékművet Esztergomban...

2017. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
4#, tehát úgy gondolod, hogy nem létezik se EU, se Orosz, Se US befolyás, mi? Rendkívül naív vagy.
2017. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Olyant adsz a számba, amit nem mondok. Dehát ez tipikus.


Képzeld tudom, hogy vannak az országhatárokon kívül gazdasági/politikai és ilyen-olyan befolyás. Nevezetesen orosz is.

Csak azt nem értem, hogy az atlantista világerő mekkora őrültségeket csináltak, lásd Koszovó (törvénytelen) elcsatolása és Szerbia megcsonkítása. Pontosan ezt csinálta Oroszország a Krímmel is. Előbbi "demokratikus" meg "jó" volt, az igazságos jelzőről meg ne is beszéljünk, de az orosz részről pontosan ugyanez meg már Európa lerohanása. Miért is?

2017. márc. 6. 23:38
 9/16 A kérdező kommentje:

Te nyomorult.

Olvasd el Koszovó történelmét most. Ott volt Amerika, és Amerika oroszlánrészt vállalt a függetlenségében.

Amúgy meg nem tagállam volt, hanem autonóm területe. Sosem volt Jugoszlávia alkotóeleme tagállami szinten.

2017. márc. 6. 23:53
 10/16 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy Koszovó az ENSZ igazgatása alá tartozó terület, a jogállása még mindig vitatott...
2017. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!