Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisznek még az emberek...

Miért hisznek még az emberek a Jobbikban?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni, de tuti megkapom, hogy zsidó vagyok, vagy antimagyar, vagy ilyen hülyeség.

Noss, én anno jobbikos voltam, még a kezdetekben, amikor bekerültek a Parlamentbe.

Akkor fejeztem be az általános iskolát, (azóta egyetemista vagyok). Nagyon, szívvel lélekkel hittem ebben a pártban.

Én azóta művészi pályát is kezdtem és minden vágyam a Haza szolgálata, én jelenleg a műveim által szolgálom a nemzetet és az országot.

De ezek a mocskok, már bocsánat de mi a f*-t művelnek?

Nekem nem a "néppártosodással" van a bajom, akinek egy kicsi esze is van, az tudja, hogy ez elkerülhetetlen dolog, egy bizonyos szint után. DE! az előbb említett dolog nem egyenlő azzal, hogy azokat basszák ki a pártból, akiknek köszönheti a jobbik, hogy a Parlamentben van. Vona módszeresen, már már kommunista "szalámizással" tüntette el a frontembereket.

Mi az eredménye ennek? A jobbik rétegpárttá kezd ismét válni, sokak szemében meg egy nemzetiszínű SZDSZ- ahogy az enyémben is.

Miért hisznek mégis sokan az emberek, egy ilyen kétszínű és alávaló bandában mint a Vona és klikkje által vezetett átverésben?



2017. márc. 6. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%

Ki másra lehetne szavazni?

Fidesz? MSZP? Már voltak kormányon, és bizonyították, hogy őrájuk nem szabad.

DK? A "rendszerváltás" utáni legrosszabb miniszterelnök vezeti, egy hazaáruló, akinek börtönben lenne a helye.

Együtt-PM, LMP, Momentum? Az SZDSZ reinkarnációi.

Egyszóval lehet, hogy a Jobbik sem az régi már, én is csalódtam bennük, de náluk csak rosszabbak vannak.

2017. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

A jobbik a buta emberek pártja. Csak a vak nem látja a köpönyeg forgatásukat. Volt már ez az oroszoknál , araboknál, zsidóknál.


Most meg már a mecsetek is épülhetnek, hát grat jobberek :)

2017. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert még mindig sok nagyságrenddel jobbak, mint a többi párt, főleg a két másik nagyobb párt. Eddig amúgy nem sok dolog történt, Vona nyilatkozott, tett pár hülyeséget, és gyakorlatilag kizárta Novák Elődöt, ami nagyon rossz, de ilyen manővereket a Fidesz hetente többször megtesz. Köpönyegforgatásban, kétszínűségben még nagyon sokat kellene fejlődniük a Fideszhez képest. Még mindig tele vannak jó magyarokkal, Novák Elődön és két kilépett tagon kívül változatlan a frakció. Olyanok vannak ott, akik skinheadek voltak, a zs.diók összeírását szorgalmazták, beleköptek a cipőkbe, tiszaeszlároztak, ott van Toroczkai alelnökként, etc., szóval elég szélsőséges, radikális a párt. A néppártosodásnak csak retorikai stílusnak kellene lennie, különben valóban gazemberekké válnak, váltogatják az eszméiket, és ezzel is simán lehetne nyerni. Nézd meg a Fideszt, ki hiszi el, hogy tényleg nemzeti érzelmű, jobboldali, konzervatív párt? A gondolkodó emberek nem, de a szavazók simán megkajálják, pedig egyáltalán nem azok, 20 éve még SZDSZ 2 voltak, azelőtt talán komcsik.
2017. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 partizana ***** válasza:

"A jobbik a buta emberek pártja. Csak a vak nem látja a köpönyeg forgatásukat."


Meglehet, bár halkan megkérdezném, hogy aki a többszörösen bukott Fideszre vagy MSZP-re szavaz, vagy utóbbi utód pártjaira (Együtt, Dk stb). Az nem butább egy fokkal azoknál akik egy olyan pártra szavaznak (lehet az a Jobbik vagy az LMP is vagy bármi más) ami még nem bizonyított semmit (igaz jót se, de rosszat se)?

2017. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
De legalább a Fidesz szembeköpi az ostobákat, ami teljesen korrekt velük szemben. Jobbiknak meg nem kell semmit se bizonyítania. Agyhalott kopaszokból toborzott hadsereget, most meg megszívták. Nem is fog soha hatalomra kerülni.
2017. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom hogy hiszek benne de én megadnák nekik egy esélyt. A fidesz mint "sajnos nem" köztudott megbukott. Az egyetlen egy ígéret ami volt nekik 2010-ben az se lett betartva mégpedig az hogy gyurcsányt és azokat akik a pesti gumilövedékes tömegoszlatásban parancsokat osztogattak ennek elvégzésére felelősségre vonják. A jobbik jelenleg el akarja felejteni múltját és látszólag értelmesebb célokat tűzött ki azonban ez a JOBBIK nekem gyanúsan szavazatmaximalizáLÓBBIK nak tűnik nekem. Nagyon ráhajtottak a néppártosodásra és minél nagyobb szavazóbázis megszerzésére. A kérdés hogy Vona valóban a hazát szeretné előrébb vinni vagy Orbánhoz hasonlóan a profit a lényeg. Én azt mondom egy próbát megér, szerintem orbánnál csak jobb lehet (ha nem is sokkal). Bár (most a témától eltérve) szívesebben szavaznék egy olasz (nem tudom milyen) csillag rendszerellenes mozgalomra. Annak a pártnak a programja forradalmi de engem megynyert. Egyfajta internetdemokráciát szeretnének kiépíteni és a az ilyen orbánszerű szavazatvásárlást és ilyen kiskirályi mivolt gyökeres megelőzését.
2017. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!