Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért nem hisznek a...

Sanya1989 kérdése:

Sokan miért nem hisznek a jobbikban? A "volt" jobbikos szavazók miért fordultak el tőlük?

Figyelt kérdés
Mit vártatok tőlük? Tudom hogy ők sem szentek, vannak hibáik, de értünk harcolnak, hogy hazánk jobb és korruptmentes legyen!

2016. nov. 17. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbik egy irányított párt.

Nem értünk harcolnak, hanem a gazdáik érdekeiért.

2016. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyen kérdéseket.

Ha tudod, hogy sokan nem hisznek bennük, akkor valószínűleg már a véleményeiket is olvastad, hogy miért nem.

Akkor mi a kérdés?

2016. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert benyálasodtak.
2016. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2015 elején elkezdtek áradni a migránsok, tehát a Jobbiknak alkalma nyílt rá, hogy amit majd 9 éven keresztül hangoztattak, azt végre érvényre juttassák.

Erre mit csinálnak? A nagy lehetőség helyett fogják magukat és vágnak egy 180 fokos hátraarcot, nehogy véletlenül még több támogatót szerezzenek.


Egy ilyen teljességgel logikátlan lépés után mégis mit vársz? Ki az, aki komolyan veszi őket?

2016. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy az emberek miért lettek átverve? Milyen tények vannak arra, hogy nyálasok lettek? Majd rendet fognak tenni 2018-ban, most csak annyit tesznek, amennyi tőlük telik! Nem vagyok fanatista vagy elvakult, de nem lássátok, hogy még mindig jobbak, mint a narancsok vagy a többi roh@dék akik ott ülnek a parlamentben? Szóvá tették a cigánybűnözést, a migránskérdést, az oktatást, a fiatalokhoz is szólnak, elszámoltatást ígérnek, stb.
2016. nov. 17. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az MKKP meg ingyen sört és örök életet ígér, a Jobbik is ugyanilyen komoly mint ők.

Amit leírtál arról, hogy mit akar a Jobbik, azzal meg vagy a Fidesz, vagy, hogy nevezted az ellenzékieket? Többi roh.dék is foglalkozik. -Azért nehogy nagyot nézz, mikor 2018-ban a A Jobbik együtt fog indulni sok helyen a roh.dékokkal, a jobbikosoknak a szájuk jó nagy, a bankszámlájuk meg még sovány, a korrupcióellenességról meg annyit, hogy a jobbikos vezetők is tele vannak mocskos kis titkokkal, amikkel meg lehet őket venni vagy zsarolni.

2016. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A radikális szavazóiknak, már nem elég radikálisok, ráadásul a Fidesz lejárató kampánya is hat. Nem véletlenül telepedtek rá ennyire a médiákra...
2016. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

Mert mostmár belátják, hogy Csurkának igaza volt; a Jobbik az SZDSZ kamuszervezete.

Ott van az SZDSZ egykori programírója, miniszterjelöltje, stb...

2016. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajrá MIÉP!
2016. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert Vona egy liberális áruló lett, aki eladta a párját simicskának és alárendelt mindenkit a saját hatalmi érdekeinek. Egyszemélyes párt egyéniségek nélkül. "a Lelkét vettem el"
2016. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!