Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donald Trump hatalmas magyaror...

Donald Trump hatalmas magyarországi népszerűsége minek köszönhető?

Figyelt kérdés

Szerintem,népszerűbb, mint Orbán.

Bár annál nem nehéz népszerűbbnek lenni.


Sokakat hallom,hogy odavannak Trumpért, szinte rajonganak érte, mint valami amerikai színészért.Igaz, Trumpli azzal is foglalkozott.


Szerintem, ha eljön ide,megrohamozzák az autogram követelők.


Vannak, akik Merkelt,Putyint szeretik, de az ő "népszerűségük" elhanyagolható Trumpéhoz képest.


Ma a villamoson is hallottam, amikor Trumpról beszélt pár fiatal "Majd Trump, jól megsz_patja a libsiket".



2017. márc. 7. 20:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%

9es, egy szóval sem írtam, hogy az ellentábor szelíd bárányokból állna, bár tény, hogy Hillary gondolatmenetei sokkal kevésbé agresszívak. Merthogy az agresszió nem csak azt jelenti, hogy szétverünk valamit, hanem azt is, hogy mondjuk népcsoportokat fordítunk egymás ellen, vádolunk, ordenáré módon nyilatkozunk például a nőkről, stb...


"I'm a woman of the people, thats for certain

You're the man of the people who don't like turbans!"


Ha az első sor nem is, a második mindenképp találó:D

2017. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%

Kevésbé agresszívak, ha csak a baloldalnak kedves dolgokról vagy hajlandó tudomást venni.


Konkrétan válságban az USA gazdasága, és nagyon sok embernek gondban a megélhetése, mert a kedves baller elit elfelejti, hogy van ám Amerika Californián a Google meg az Apple HQ-n kívül is.


Nekik a mexikói fal nem a spanyol ajkúak elleni gyűlölet szimbóluma, hanem a megélhetésé.

Persze értem én. Továbbra is fillérekért szeretné megvenni a szerencsés kisebbség a Mexikóban gyártott Volkswagent, és a Kínában gyártott Iphone-t. A gyűlölködő amerikai redneck munkás meg csak fogja be a száját.


Fel nem foghatom, ez miért nem látja a sok mély értelmiségi...

2017. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az Obamacare eltörlése az aztán nagyon kedvez a szegényeknek.
2017. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%

Az Obamacare tipikus példája, annak, hogyha az állam mindent kifizet, akkor arra ki fog alakulni az azt fejő iparág.

Nézz utána a Trumpcare-nek.


(híres balos tájékozottság)

2017. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%

12, azt ne próbáld már bemesélni, hogy azért nagy dolog a mexikói fal, mert munkahelyet teremtenek!:D

Meg azt ne próbáld már bemesélni, hogy a "grab her by the pussy" és az állandó "latino"zás a gazdaság fellendítése céljából történt, nem pedig azért, mert Trump egy tajparaszt...

2017. márc. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Sokan szerették a Kacsameséket.
2017. márc. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%

#9: "Ha jól tudom nem a Trump szimpatizánsok vertek szét fél városokat az elnökválasztás után..."


Ezen nem tudom mit vagy fennakadva, mikor Obama nyert akkor is voltak tüntetések, ugyan így volt minden...Amerikában minden elnök megválasztásakor a másik oldal tüntet és bármit megtesz...persze megint csak azt kell mondjam a tájékozatlanságotok demagógiája ez is.

2017. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ezt írtad: "Erős vezető képét mutatja, és ezeknek az embereknek ez kell. Agresszív, és az őt fanatizáló emberek nem is értenek más nyelvet..."


Ezt csak kiegészítettem, hogy a Hillary szavazók is ilyenek. Amúgy ezen meg minden normális ember kiakad, az hogy te nem, az csak a te intellektuális színvonaladat mutatja.

2017. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18, vigyázat, itt két 72%os van!:D Én írtam azt, amit idéztél, de a 17es nem én vagyok!

És ja, lehet Hillary követői is ilyenek. De a kérdés erre nem terjed ki, én csak annyi állítottam, hogy Trump és az őt fanatizálók sokszor agresszívak. Ez nem zárja ki azt, hogy más is az.

2017. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Meg azt ne próbáld már bemesélni, hogy a "grab her by the pussy" és az állandó "latino"zás a gazdaság fellendítése céljából történt, nem pedig azért, mert Trump egy tajparaszt..."


Még egyszer elmondom! Tökmindegy, hogy Trump taj-e, hogyha a liberálisok által letagadott valós problémákra megoldást kínál.

2017. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!