Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donald Trump hatalmas magyaror...

Donald Trump hatalmas magyarországi népszerűsége minek köszönhető?

Figyelt kérdés

Szerintem,népszerűbb, mint Orbán.

Bár annál nem nehéz népszerűbbnek lenni.


Sokakat hallom,hogy odavannak Trumpért, szinte rajonganak érte, mint valami amerikai színészért.Igaz, Trumpli azzal is foglalkozott.


Szerintem, ha eljön ide,megrohamozzák az autogram követelők.


Vannak, akik Merkelt,Putyint szeretik, de az ő "népszerűségük" elhanyagolható Trumpéhoz képest.


Ma a villamoson is hallottam, amikor Trumpról beszélt pár fiatal "Majd Trump, jól megsz_patja a libsiket".



2017. márc. 7. 20:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20, fejtsd ki (még egyszer, ha kell) világosan, kérlek!

Mely problémákra mely megoldásokat hozta Trump?

2017. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mivel sokunk a Walt Disney - Kacsamesék (Dagobert bácsi) meséjén nőttünk fel. Voltak a rosszfiúk a BigiBoy-ok. Ez egy kapitalista mese volt a kommunizmusban, akkor itatták el lelkünkben... Megdöbbentő felnőtt fejjel nézni, s az ismétlődő kulcsszavakat újra s újra hallani. Dejomese. Trump számunka egy gyerekkori álom megtestesítője, egy nosztalgikus élmény, a gondtalan gyermekkor, amikor még elhisszük, jó s lehet aranyérmékben úszni.
2017. jún. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!