Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány évtized kell még, hogy...

Hány évtized kell még, hogy Európa végre liberális legyen?

Figyelt kérdés

A jobboldali világnézet egyszerűen az emberek érzelmeire akar hatni.

Populista szólamokkal próbálják az embereket befolyásolni.


Szerintem a 21.századdal nagyon nem kompatibilis egy a globalizáció ellenesség,idegengyűlölet,nemzetimádat.


Erre jönnek ilyen fiatalok,mint Drotár Adrienn,meg Identitesz,vagy mi a t-ököm.

Na,ők már fiatalok,és ugyanazokat a populista maszlagokat nyomatják,mint a fidesz.


Erre vevők még a mai fiatalok?Erre van igény?

Azt hittem,hogy ha kihal a mai 40 feletti generáció,végre egy liberálisabb,nyitottabb világ veheti kezdetét..


2017. márc. 11. 02:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

"Azok a csúnya libsik a nőknek is adtak szavazati jogot, meg felszabadították a rabszolgákat.

"


manapság meg megcsúfolják elődeiket :)

2017. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%

a baloldal mer érzelmekre hatásról beszélni?


miközben a drogos dologtalan jövő nélküli szarletűeknek azt mondja :

- nem a drogokkal van a baj, hanem a kormánnyal (természetesen a fidesszel)


a középiskolásoknak nem azt mondja, hogy az iskolában dolgozni kell és az fárasztó

- hanem azt, hogy a fidesz hibájából ilyen

és ezek már húzzák is kockásinget, hogy kifejezzék iskolautálatukat, a baloldal reményei alapján ehhez az érzelemhez hozzáfűzik az jobboldal gyűlöletét is


a tanulatlan cigányságnak sem azt mondja, hogy bizony itt az idő tenni magatokért

- hanem azt, hogy a rasszista szemétláda jobboldaliak miatt ilyen az életük

de szavazzák csak meg bátran a baloldalt lesz itt olyan szegélycunami, hogy nem győzik majd elinni



Aztán itt vannak a balos arcok, mint a momentum, a maga ex-szoci tanácsadóival, és SZDSZ-es gyerekekkel, akik ugyan úgy tolják ezt az egynlőségtestvériség-társadalmipárbeszéd dumát magukat újszerűnek mondva :).


Szerencsére fel tud mutatni a baloldal egy szem Drotár Adrient akinek amúgy semmi köze a jobboldalhoz.

2017. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem a 21.századdal nagyon nem kompatibilis egy a globalizáció ellenesség,idegengyűlölet,nemzetimádat.

"


Helyette inkább az idegenimádat, és a nemzetgyűlölet?

2017. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na ne mán, még a végén a libsik azt is kiharcolják, hogy a nők is ugyan annyit keressenek mint a férfiak, ilyen az egész világon nincs. :)
2017. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Európa most is eléggé liberális, vagy az "Európai Egyesült Államokra" gondolsz? Arra szerintem, pár évtizednél többet kell várnod...
2017. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én remélem még megélem az Európai Egyesült államokat.

Én turista városba jártam főiskolára is,és jó érzés volt látni,hogy nem a világ végén lakok,hogy vannak külföldiek is.

2017. márc. 11. 18:09
 17/18 anonim válasza:
Fáj a nemzettudat te patkány? :) sírjál csak. Látod is amiket írsz? Nemzetimádat mint negatívum? Az olyan deviáns, degenerált embereknek kéne vesznie mint amilyen te vagy.
2017. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Európa már liberális, túlzottan is az. A hollandoknál már pedofil pártot akarnak létre hozni, a svédek a hullákkal való közösülést akarják legalizálni, a gyerekeket tanítják maszturbálásra, homokos házasságokért kampányolnak, a németek a többnejűségért, az iszlám bűnözőknek több joguk van, mint a honos népességnek - kérdező, erre a liberalizmusra szerinted szükség van? A mai fiatalok a saját érdekeiket se tudják megérteni, a jobb és bal kezük között se tudnak különbséget tenni, miről beszélünk? A nagy liberálisok, Hitlert - ha ma élne - melegen üdvözölnék. A migránsok ott erőszakolják meg lassan a nőket és gyerekeket a saját országukban, ahol akarják, mire a rendőrség és a bíróságok a sajátjaikat marasztalják el, az EB pedig még takargatja is a szennyest. Biztos, hogy erre van szükségünk?
2018. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!