Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok Wittner Máriához?

Mit szólnátok Wittner Máriához?

Figyelt kérdés

Sokan állítják, hogy szellemileg már sajnos nem ép ember. Ebben lehet igazság?

Én is azt veszem észre hogy elszaladt vele a ló az utolsó évtizedben mindenképp, 2000 óta feltűnően. Sőt, sokat jelent meg Jobbikkal közösen, a rendezvényükön, és volt hogy egyet is értett velük sokmindenben. A Fidesz radikálisabb gondolati képviselőjének is nevezhető. Ezeket semmi sem indokolja véleményem szerint. Az nem tetszik. De nem is ítélhetünk iylen alapon. Lehet benne valami? Mi lehet az oka?


Minden megbecsülésem az övé mint 1956-os forradalmárnak. Mindenképpen. Magyar hazafinak tartom, és szerintem megőrzi a nevét a történelem ha más nem mint egy forradalmár.

De minek után politikus lett, mit szóltatok volna ha miniszterelnök lehet belőle? persze még anno, a 90-es években. Szerintem jót tett volna neki és megérdemelné.


Te hogy vagytok vele?



2017. márc. 11. 19:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ja, és akkor talán ma jogtalanul nem csúfolnának egy forradalomban harcoló ott megsérült fiatal lányból lett idős asszonyt, újnyilas libának...

Ami majd sokminden mellett ott szárad a miniszterelnökünk lelkén, mert szellemileg megroppantan küldte a közéletbe..

2017. márc. 11. 21:15
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű emberke, akit kitoltak a kirakatba.
2017. márc. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2017. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!