Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy magyar embernek, hogy...

Egy magyar embernek, hogy kéne élnie?

Figyelt kérdés

Vannak itt páran, akik szerint, a videójáték, okostelefon, kocsi, tévé felesleges luxuscikkek ami miatt Magyarországon szegények az emberek.


A kérdésem az, hogy egy igazi magyar, normális, nem "idióta" embernek milyen életet kéne folytatnia?


Hol kéne laknia, hogy kéne nevelni a gyerkeit, mivel foglalkoztatná/dolgoztatná a kisgyerekeket/nagyobb gyerekeket (játékot nem veszünk ugyebár), mit enni a családdal, és a végén, mi okozzon boldogságot az életben, vagy ha nem élvezhet boldogságot az ember, akkor ezt a rendszert, hogy kéne fenttartani?



2017. márc. 12. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

@4

Jaja, ne neveljük felelőségre az embereket. Vegyék meg devizahitelből a 300e forintos telefont évente, majd ha nem tudja fizetni akkor az állam(Magyarul azok az emberek akik felelőségteljesen bántak a pénzükkel) úgyis kisegíti őket mint a múltkor.

2017. márc. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sehogy nem kellene. Attól, hogy valaki magyar, még nincs meghatározva, hogy hogyan éljen.

Ennyi erővel egy dánnak hogyan kellene? Vagy egy portugálnak?

2017. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

"Aki úgy érzi, hogy az iPhone-tól lesz az ő élete boldog, akkor hadd vegyen, nem?"



Mi az apja faxának?

2017. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%

'Mi az apja faxának?'


Neked nem mindegy, a másik mire költ? :D

2017. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13: arra próbáltam ezzel rávilágítani, hogy mindenki eldöntheti hogy mitől lesz boldog. Ha iPhone-tól, akkor attól. Ha turulmadarat akar a nappaliban a kredencre, akkor attól. Ha Minden pénzét el akarja utazni, akkor attól.


Nem tudom, érted-e mit szerettem volna éreztetni.

Te életed, én életem. Hmmm?

2017. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!