Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romák vannak többségben...

A romák vannak többségben Magyarországon vagy a fehér bőrű magyarok?

Figyelt kérdés
Eléggé össze vagyok zavarodva mert olvasgatok itt ott és már egyes weboldalakon azt lehet olvasni,hogy romák országa vagyunk már több a roma Magyarországon mint a fehér bőrű magyar. Szóval mi az igazság ? Csak a romák szaporodnak ? Romák országa vagyunk ? Nulla rasszizmus található a kérdésemben !

2017. márc. 13. 21:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha talán felállnál a fotelből és befejeznéd a GYK-n való trollkodást, akkor te is megtudnád állapítani, hogy ki van többségben, ha kinéznél az ablakon.
2017. márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Egy újabb idióta kérdés.


Mivel mindenki kimegy ebből az országból, és 2-3 erősebb párt összefogásával megalakul egy állandósult, folyamatosan gazdagodó politikai elit, ezért értelme nincs a kérdésnek. Nyilvánvaló, hogy az ország teljesen ki fog ürülni, mert mindenki kimegy az állítólagos hanyatló nyugati országokba, az alja meg itt marad. Nincs egy fiatal aki ne akarna kimenni külföldre. Úgy gondolom egyelőre a kivándorlás nagyobb probléma, vicc az egészben, hogy még így is nagy a munkanélküliség. Úgy, hogy közel egymillióan külföldön vállaltak munkát. Németben meg most sztrájkolnak napokon keresztül, hogy 1 euróval növeljék az órabérüket. Na, így kell csinálni.

2017. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol írkálnak ilyen marhaságokat, de egyelőre, szó sincs erről. Az más kérdés, hogy ha nem lesz változás, akkor egyszer sor kerülhet erre, de akkor sem egyik napról a másikra.
2017. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#13 Te most az én hozzászólásomra reagáltál, vagy kiére?
2017. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Világszerte a nyomorban születik a legtöbb gyerek, ami érthető is. Csúnya kifejezéssel élve: befektetésnek tekintik a sok gyereket, akik majd öregkorukban, gondoskodnak róluk. Persze, snkuk nem éri meg a felnőttkort, ezért kell minél több.
2017. márc. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom, hogy hol írkálnak ilyen marhaságokat, de egyelőre, szó sincs erről. Az más kérdés, hogy ha nem lesz változás, akkor egyszer sor kerülhet erre, de akkor sem egyik napról a másikra.
2017. márc. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ezt a tendenciát én az ország elputriasodásának hívom. Amúgy sajnos eléggé logikus, hogy merre felé halad az ország. A fiatalság áramlik kifelé egyre nagyobb mértékben, maradnak az öregek és a romák és a beteg emberek, utóbbiaknak már úgy is mindegy. Ezek közül egyértelmű, hogy a romák azok, akik szaporodni fognak.
2017. márc. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
Most még a magyarok, de 10-20 év múlva többségbe kerülnek a cigányok, ha minden így megy tovább.
2017. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Most hogy kezd lecsitulni a migri kérdés, újra előkell venni a romákat. :)) Most komolyan gondolj bele: Ahhoz hogy itt roma ország legyen minden roma nőnek 10 gyereket kell szülnie és annak a 8 millió magyarnak lekéne állnia a szaporodással. Ezt hogyan gondoltad de komolyan?! Az meg hogy kikből van többség: nézz ki az ablakodon te mezei üreg troll.
2017. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%

Kinéztem az ablakon, most jelenleg a kocsma ablakon.

5 cigány 2 magyar. (Oroszlány, Hungary)

2017. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!