Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A romák vannak többségben...

A romák vannak többségben Magyarországon vagy a fehér bőrű magyarok?

Figyelt kérdés
Eléggé össze vagyok zavarodva mert olvasgatok itt ott és már egyes weboldalakon azt lehet olvasni,hogy romák országa vagyunk már több a roma Magyarországon mint a fehér bőrű magyar. Szóval mi az igazság ? Csak a romák szaporodnak ? Romák országa vagyunk ? Nulla rasszizmus található a kérdésemben !

2017. márc. 13. 21:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 Számoljunk 2 millió cigánnyal. Ha egy átlagos cigány családban van 5 gyerek, az generációnként 2,5-szeres szaporulat. Náluk a generációváltás is gyorsabb, mert 13 évesen már kölykeznek, úgyhogy számoljunk 20 évet egy generációra: ennyi idő alatt 2,5-szeresére nő a cigányok száma. A 8 millió itthon élő magyarnál jó esetben van 1 gyerek családonként, és kb. 30 évenként van generációváltás. Ha ehhez hozzávesszük a kivándorlást, kb. 20 év alatt megfeleződik a magyarok száma. Tehát 20 év múlva lesz 4,5 millió cigány és 4 millió magyar az országban. Ráadásul ez öngerjesztő folyamat, mert ha még több lesz a cigány, az emberek menekülni fognak innen, mert folyamatos életveszélynek leszünk kitéve.
2017. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Erre a szép kilátásokra vállaljatok gyereket! Jó lessz boxzsáknak az oskolában.
2017. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Az országunk pusztulóban van :O Ja és a kérdés nem volt troll kérdés komoly volt ! A válaszokat megkaptam és meg is értettem !
2017. márc. 14. 17:44
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem még a magyarok vannak többségben. de ezt igazából kár is taglalni: https://www.youtube.com/watch?v=iKwBOx0QGx4
2017. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!