Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem látok sehol luxusaut...

Miért nem látok sehol luxusautót Nagy-Magyarországos matricával?

Figyelt kérdés
Általában 20-25 éves Suzuki Swifteken vannak, de miért?

2017. márc. 13. 23:39
1 2 3
 21/24 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Azért mert a luxusautók nagy része üzletemberekhez, vállalkozókhoz, cégvezetőkhöz tartozik, akiknél egyrészt presztízs romboló lehet, másrészt az üzleti életnek sem tesz jót, ha nyíltan ilyen jellegű kijelentéseket tesz.


Teszem azt vállalkozó vagyok, bejön egy zsidó, roma, szlovák megrendelő és ajánl egy X milliárdos üzletet, akkor nézetek ide-vagy oda, jó benyomást akarok kelteni.

2017. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 árokpart ***** válasza:
Ez butaság, hogy csak szegény emberek járművein fordul elő. Rengeteg nagy motoron és a legjobb fajtákon is láttam, sőt árpád sávos zászló is lobogott rajtuk menet közben. Akinek egy hatalmas új Harley-re vagy Honda nagy motorra telik és fent is tartja az sem mondható szegénynek.
2017. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
29%
Vicces ahogy ti csóró prolik ájuldoztok mások anyagi helyzetén! :P
2017. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy nem tudom miért jár feltétlen a nagy Magyrországos térkép hazaszeretettel.

Inkább úgy mondanám,hogy az ilyen emberek nem képesek elfogadni a múltat.

2017. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!