Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány tényleg tudatosan...

A kormány tényleg tudatosan azért nem költ az egészségügyre, hogy minél kevesebb nyugdíjast kelljen eltartani?

Figyelt kérdés
Tudatosan hagyják, hogy leromoljon az egészségünk és még nyugdíjkorhatár előtt meghaljunk, így spórolnának rajtunk?
2017. márc. 14. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem mer senki állítani hivatalosan, mivel súlyos vád. Ettől függetlenül szerintem a kérdés abszolút benne van a pakliban "odafönt", amikor statisztikákat vizsgálnak és a büdzsét szabják.
2017. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

A diplomásoknak kell megfelelő egészségügyi ellátást adni! A jó diplomával rendekezőknek, a PhD-seknek, és a vállalkozóknak pedig kiválót. Mert nélkülük nincs intellektuális társadalom és sohasem fogjuk utolérni Európát.


A proletárdiktatúrával is az volt a baj, hogy minden koszos prolit elláttak és nem maradt sem elég idő, sem elég forrás arra, hogy a valóban értékes polgárok érdemeiknek megfelelő ellátást kapjanak. De ennek szerencsére vége. Soha többé diktatúrát!

2017. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

A kérdésed értelmezhetetlen.


Közismert Gyakori Kérdések tény, hogy a nyugdíjas a semmiből keletkezik és élősködik a dolgozó embereken az ingyen utazásával, az ingyenes orvosi ellátásával és az átlagosan 150 ezer forintos nyugdíjával, miközben az a dolgozók átlagbére Magyarországon 80 ezer forint.


Nincs átmenet a dolgozók és a nyugdíjasok között.

2017. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem hogy ez így konkrétan benne lenne, inkább csak tojnak rá.
2017. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2017. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdés óhatatlanul feltételezi, hogy a kormány valamilyen szempontból figyel a nyugdíjasokra. Ez tévedés, a kormány sem rájuk, sem másra nem figyel, kizárólag arra, mivel és miként tudja növelni a hatalmát. Ezt nem én gondolom, én mindössze figyelmesen meghallgattam a miniszterelnök néhány vonatkozó nyilatkozatát.
2017. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Az, hogy állandóan rácsodálkoznak a nyomorra, meg arra, hogy sikerült megvadítaniuk a kispolgárokat, az csak egy álca. Különben pedig nagyon pontos hatástanulmányok készülnek és minden szinten kontrollálják a közvéleményt. Már 1989-ben sem véletlenül halasztották el a népszavazást (az előző 1985-ben volt): nem tartott ott az idomítás, hogy egy kapitalista pártot hatalomra juttassanak. 1990-ben már igen.

Különben irigylem az optimizmusodat. (naivitásodat?)

2017. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én egyelőre, csak egy konteoként kezelem a sok közül, csak az zavar, hogz túl reális, életszerű.
2017. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6: Na de, ebben az elméletben, éppenhogy benne van a hatalmuk megerősítésének a lehetősége.
2017. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
No és ha a magyarokat nem hagyják sokáig élni, saját magukat hogyan kezeltetik, ha ennyire elrohad az egészségügy itthon? Vagy saját, magánkórházakban, szuper (esetleg külföldi) magánorvosokkal?
2017. márc. 15. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!