Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Segítség. Valami kreatív...

Segítség. Valami kreatív ötletet arra, hogy hogyan lehet meggyőzni minél több embert hogy adójának 2%-át ne az államnak hanem "Élő ErdélyEgyesületnek" adják?

Figyelt kérdés
Valami olyan ok kellene ami megfogja az embereket és elgondolkoztatja őket, olyan aminekük is jó én úgy gondolom. Erre ötletek?

2016. nov. 23. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk az adó 1%-áról lehet csak nyilatkozni és kb évente egyszer, májusban az adóbevallások idején


add meg a technikai számot

és marketingelj. pl azok a családok akiknek elajánlják az 1 %-ot ott kapnak a gyerekek mikulás ajit, vagy hasonló

2016. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már valami országon belüli, hiteles dolog, pl rákos gyerekek javára, stb. Azt hiszem, van elég alapítvány meg szervezet itthon is, akiknek nagy szükségük van rá.

A magam részéről persze.

2016. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Az kormány így is jobban támogatja az erdélyieket a szavazataikért, mint amennyit az itthoni rászorulóknak ad! Az erdélyiek éljenek meg abból, amit otthon kapnak és álljanak ki magukért, és ne szavazzanak helyettünk a mi kárunkra, ha nem élnek itt! Eszembe sem jut még több támogatást adni nekik.
2016. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyiból lehet rendelkezni 2 %-ról, hogy abból 1 %-ot lehet felajánlani valamelyik egyháznak, és a másik 1 %-ot valamelyik egyesületnek, egyéb szervezeteknek.

De olyan lehetőség nincs, hogy ugyanannak az adózónak menjen mind a 2 %.


Egyébként egyetértek: vagy határon belüli szegény embereknek, vagy pedig ne foglalkozz a nyomtatvánnyal, add kp-ban, csekken, stb. egy a városotokban működő segélyező szervezetnek, egyesületnek, mozgás korlátozottaknak, stb.

2016. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ha félreértetétek ez nyílván az én hibám, mivel ez egy marketing verseny és én pedig ERDÉLYI vagyok, és éppen annyira a kormányotok nem támogatja az erdélyieket sőt;)) Másképpen meg, ahogy említettem ez egy verseny szám ami a kreativságra alapul, az a Mikulásos ajándékos ötlet tetszik. Ha valakinek van ilyen ötlete várom!
2016. nov. 24. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!