Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik társadalmi réteg az...

Árokpart kérdése:

Melyik társadalmi réteg az akinek még egyáltalán tetszik a Fidesz és jövőre is mindenképpen rá fog szavazni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva így 7 év kormányzás után, illetve megismerve teljesen a Fideszt 7 év alatt, nekem a hibái ellenére is élhetőbbnek tűnt a mindennapokban az Mszp kormány. Nem vagyok egyik oldali sem, sőt legszívesebben az egész politikai elitet lecserélném,de sajnos erre legalábbis a józan ész távlatában nincsen lehetőség és sajnos ahogyan látom igény sem nagyon.Így valószínű, hogy a kisebbik rosszra fogok jövőre szavazni és az nem a Fidesz lesz. Más is van így ezzel a kérdéssel?
2017. márc. 17. 12:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
A megvehető és a nagyon buta társadalmi rétegnek tetszik. Előbbinek azért, mert érdemtelenül sok pénzhez jut, ha így vagy úgy beszáll az országrombolásba. Az utóbbinak azért, mert neki sikerült olyan rózsaszínű ködbe burkolni, ahol mindent szépnek lát, még azt is, ha kizsebelik. Csak közben ne verjék, hanem dicsérjék.
2017. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%
200 ezer fölött - ha a társad is hasonlóan keres - akkor határozottan jobban meg lehet élni, mint az MSZP idején. A buta tömeggel meg ne foglalkozz, ők jobban félnek a nem létező migránsoktól, mint az éhhaláltól.
2017. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Nekem biztos nem tetszik az, hogy minden le van pusztulva Budapesten pl, lassan egy épkézláb üzlet nincsen, mindenhol szinte csak dohányboltok vannak, sehol semmi... Menjen a francba, akinek ez bejön. A Margitsziget is úgy fel van dúrva, hogy elképzelni nem tudom, hogy annak mi értelme van, meg egyáltalán mikor fogják azt megcsinálni?... Az MSZP alatt nem volt minden igy szétcseszve, mint most, nem tudom, kit zavart a nyugalom.
2017. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

A lényeg már elhangzott, azok akiket megvettek kilóra és féltik, hogy egy új kormány elvenné ezt tőlük, ez mondjuk valószínű, hiszen minden ellenzéki párt vissza akarja hozni a többkulcsos adót például Jobbiktól Momentumig.


Meg ugye van még a migránsoktól rettegő jobboldali proli, aki örül annak, hogy nő a minimálbér.


Persze ez nem fedi a le teljes fideszes bázist, de szerintem a 2.2-2.4 millió fideszesből ezek úgy másfél milliónyit biztos kitesznek.

2017. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
3#, a sok dohányosnak bejön a sok trafik, a feldúrást meg szokd meg, az építőiparban a legkönnyebb a pénzmosás, de ez eddig is így volt, csak máshol.
2017. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Feldúrni Budapest egyik legfőbb turistaközpontját? Természetes?... Főleg a tavaszi időszakban, amikor a legtöbben látogatják a Margitszigetet, olyankor kell ott épitkezni?... Nem normális ez a városvezetés, még nagyobb őrült az, aki másodjára megszavazta őket.
2017. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
Ti választottátok meg őket kétharmados többséggel, miért sírtok?
2017. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
A fidesz másik hülyesége pedig az, ahogy a munkanélküliséget akarják megoldani. Csupa szakképzetlen embert beültetnek különböző munkahelyekre, hogy aztán elmondhassák, hogy csökkent a munkanélküliség. Vicc az egész, sokan meg bekajálják.
2017. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
Azért 45%-os azon is gondolkodj el, hogy azért az építőiparnak a mínuszok nem éppen a barátai, hogy finoman fejezzem ki magam. Vagy találd föl azt a cementet, betont, aszfaltot, meszet, habarcsot, festéket, ami ugyanúgy viselkedik -10 fokban mint plusz 25-ben. Hidd el, pénzesebb leszel mint Elon Musk meg Soros György együttvéve! Addig is az építkezéseket pártfüggetlenül tavasztól-őszig lehet csinálni.
2017. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
en orbanra szavazok mert akkor meg +4 evig lehet szidni mindenhol.
2017. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!