Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú akit a buliba szoktam látni. De nem vagyok biztos benne hogy összeillenénk e mert piszok gazdag, viszont kis aranyosnak néz ki. viszont én nem vagyok gazdag. Számít a társadalmi különbség?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem Nem!Én is igy vagyok vele,nekem mind1 hogy a csaj szegény vagy kazdak,csak legyen normális stb stb....
2008. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de sajnos sokat számít. Ha neki nem is, majd a szüleinek igen. Nagyon ritka az a pénzes szülő, aki a fiacskájának szegény lányt akar, vagy legalább elfogadja. Ha az ő családja ilyen, szerencsés vagy, ha nem, ide a bökőt, hogy elmarnak majd mellőle. Ha fiatalok vagytok, akkor valszeg úgysem életre szóló kapcsolat lesz, viszont egy házasságot is alaposan megkeserít és sok esetben tönkretesz a társadalmi különbség.
2008. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Srapnel ***** válasza:
100%

De még ha nem is a szülők: ő esetleg máshogy dönt és más dolgokat csinál, mint te. ő megteheti, te meg nem. Ha meg helyetted állja a számlát mindig, akkor később a veszekedéseknél a fejedhez vágja majd, hogy mit képzelsz, amikor pénzed sincs.


Elvben lehetséges, hogy jó lesz, rendkívül intelligens, jóindulatú és érett személyiségek esetén, amikor nagyon passzolnak és tetszenek egymásnak. Ellenkező esetben erősen kétséges a jövője.

2008. dec. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább azt vettem észre, hogy a lányos szülőknek számít, de az én szüleim is sokszor felhívták a figyelmemet az anyagi helyzetbeni különbségekre.
2008. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít, de a szüleim nekem is mondják, hogy ez később fontos lesz! Szóval, ha csak bulikon akartok szórakozni, meg ellenni, akkor szerintem nyugodtan, ha komolyabbat gondolsz, akkor szerintem ne.
2008. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk is számít eléggé,és apukám ha nem is ellenzi de azért szól vmikor h ő mégis milyen családi körülmények közt él...éppen akit kinéztem..engem nem zavarna de általában sok embert zavar.Talán az ő szülei kivételek kitudja
2008. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!