Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a momentumról?

Mit gondoltok a momentumról?

Figyelt kérdés
Úgy értem egyet értetek vele es ha igen miben?

2017. márc. 18. 18:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon hálásak lehetnek nekik a magyarok, hogy meghiúsították az olimpia mutyit. De ennyi. Szavazatot nem szabad rájuk pazarolni mert elzárkóznak bármiféle össszefogástól vagyis nem érdekli őket a Fidesz leváltása egyedül pedig természetesen nagyon pici és gyenge párt.
2017. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

Egy fiatalos csapat, akiknek valószínüleg sikerül megszólítani azokat a szavazókat akik úgy gondolták, hogy nem mennek el mert nincs kire szavazni.

Reméljük, hogy hozzásegítik a magyar embereket a kormányváltáshoz.

2017. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
47%

Ostoba zsidóbérencek.

(Soros György-amerikában élő magyar szárm zsidó- eggyik alapitványa működteti pénzel.) Nem magyar emberek, nem magyar érdekekkel!

2017. márc. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

# 13/13 Időpont ma 00:50


Gondolom erre bizonyítékod is van. :-)

2017. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2017. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%

# 15/15 Időpont ma 16:19


Mármint lejáratóriportokon kívül.


Prostisrácok eleve nem érv, kormányszócső. Érdemleges bizonyítékokat mellesleg ő sem mutat fel.


Az üzleti élet pedig, ha kicsit is tájékozottabb lennél a témában, tudnád hogy működik. 12 millió forint, az semmi. Nulla. Ez annyit bizonyít, hogy nem a világ legjobb üzletembere, és nincs kitömve állami bevételekkel mint a méhszaros.


De nem baj, harcolj csak a szalmabábjaiddal. Éljenezd az épülő diktatúrát :-)

2017. márc. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Senki nem éljenezett senkit. Ellenben te érvnek hiszed, ah terelhetsz, valami olyan felé ami sosem hangzott el.

Nem mellesleg épp hidegen hagy hogy épp soros újabb (hányfarku) kutyái-e vagy sem. A lényeg, hogy liberálisok, a szememben pedig ez az egyik legmegvetendobb dolgok közé tartozik.

2017. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
38%

Hajnal Miklós az Origo-s cikkről:


"Nem gondoltam volna, hogy ezek bármelyike támadási felület lesz, sosem titkoltam ezeket a dolgokat, a legtöbb infó két kattintással elérhető, de nyilván alábecsültem a propagandát, bocs. Kicsit furcsának is érzem, hogy magyarázkodni kell miattuk, de íme a tények a mai origós cikk kapcsán:

21 éves vagyok, nem 22 (még áprilisig). Diákhitelből tanultam mind a három egyetemi évem során. Az angol diákhitel-konstrukció keretében csak bizonyos fizetés felett kell törlesztenem ezt, ezért sosem féltem felvenni.

Az említett kockázatitőke-befektetést 19 évesen szereztük, összege nem 12 millió, hanem 9,3 millió forint volt (azóta csöppet gyengült a forint). Nagyjából fél évnyi fejlesztésre + marketingre volt ez elég. A honlap azért nem érhető 3 évvel az alapítás után, mert bebukott a startup, ami egyébként rendkívül gyakori - nem lesz mindenkiből Facebook, nem volt elég felhasználó és bevétel, lehúztuk a rolót, ennyi.

A "világkormányzati modul” tervezésében (nem pedig oktatásában) vettem részt, pont az említett Wolfgang Reinickével csináltuk, mert felfigyelt rám a Global Public Policy Institute-nál, és mondta, hogy dékán a CEU-n, jöhetnék neki segíteni. Bejelentett munkaviszonyom sosem volt a CEU-val, a kutatóasszisztensi munka elsősorban szakmai fejlődésre és az önéletrajzom csiszolására volt jó.

Havi fizetésem, kb. 1700 euró, bőven a belga átlagbér alatt volt a Google-nél.

A lakcímem 14 éve ugyanaz, egy 3 szobás lakásban nőttem fel szüleimmel és két testvéremmel, ami 2003-ban még jóval kevesebbe került, mint az említett 25-35 milliós összeg. Előtte 5 évet éltünk Németországban, az ottani megtakarításokból vettük az ingatlant."


Bővebben arról, hogy is megy ez a lejáratósdi: [link]


Az meg, hogy Soros pénzeli őket, totál vicc. Magánemberek adományából fedezték a kampányt: [link]

2017. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
33%

# 17/18 Időpont tegnapelőtt 23:57


Jelenleg te hiszel érvnek egy szimpla karaktergyilkossági propagandát. Ami által éljenzed a neokomcsi rendszert. Értelmi képességeid (totális hiányát) pedig meg is villantottad:

"A lényeg, hogy liberálisok, a szememben pedig ez az egyik legmegvetendobb dolgok közé tartozik."


Innentől kezdve nem vagy nevezhető sem objektívnek, sem tájékozottnak. Ergó nem vagy szavahihető.

2017. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!