Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Folyamatosan hazudik Botka,...

Folyamatosan hazudik Botka, ez kiábrándító számomra. Képes vagy ideológiamentesen tekinteni rá?

Figyelt kérdés

Eddig Botkát kb hiteles embernek tartottam, szinte az egyetlent a pártjában ezezn a téren, igaz eddig nem volt reflektorfényben. Mostanában azonban amiket hallani tőle nagyon kiábrándítóak [link]


Folyamatosan hazudozik, kezd Gyurcsányi szintre emelkedni. Mit gondolsz ? [link]


2017. márc. 24. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha a belinkelt oldalakról tájékozódsz, akkor meg is érdemled!

Egyébként: Te melyik politikusra tudnál "ideológiamentesen tekinteni"? :D

2017. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, hogy hazudik. De a Fidesz mindenkit megvádol, akár igaz, akár nem. De bebizonyítani sosem tudja. A Fideszes korrupciókat soha nem ismerik be, még akkor sem, ha teljesen nyilvánvalóak.
2017. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MolotovPunk ***** válasza:
75%

Én azt gondolom,hogy szennyet olvasol...

A kormány pedig minden ellenfelét próbálja kamu dolgokkal lejártani.

2017. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szántóvető ***** válasza:
69%
fidesz,mszp,maffiakormány mindkettő.dehát ők kellenek a Magyar népnek így aztán teljesen mindegy hogy mennyit lopnak.
2017. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

#2-es kommentjéből az is következik, hogy


Nem hiszem, hogy hazudik a Fidesz. De az ellenzék mindenkit megvádol, akár igaz, akár nem. De bebizonyítani sosem tudja. A korábbi kormányok (is) a korrupciókat soha nem ismerik be, még akkor sem, ha teljesen nyilvánvalóak.

2017. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Mit vártok egy szocitól? :D Volt 12 évük, hogy lejárassák magukat, meg is tették. Már 1990-ben el kellett volna tűnniük a süllyesztőben, az a szégyen hogy nem ez történt.
2017. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Tehát a Fidesz-lap megírta, hogy Botka Hazudik.


Szóval, ahogy olvastam:

A munka minden esetben el lett végezve, olcsón, nem túlárazottan.

Szeged esetében nem közvetlen szerződő volt, tehát az ő szerződéseit nem Botka írta alá.

...Persze, ha a többi szerződőre nem is, de erre Botkának emlékezni kell, mert, ha nem akkor hazudik...


Csak azt nem tudom, ha az a bizonyos cégbél felmerül, hogy szándékosan károsította meg az alvállalkozóit, akkor az Ügyészség miért ne nyomoz?

Vagy talán nincs bizonyíték?

2017. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fáj a płcs@dnak amit mond ugye? :-) Már nem csak hülye gyk-s kommentelők mondják hanem egy népszerű politikus is. Fájjon csak!!
2017. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Belinkeltél 2 olyan oldalt amit a Fidesz tart fent, az állami hirdetéseivel. Brafó.
2017. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ha a belinkelt oldalakról tájékozódsz, akkor meg is érdemled!

Egyébként: Te melyik politikusra tudnál "ideológiamentesen tekinteni"? :D"


Magyarországon nem létezik független újságírás. Nem gyanús, hogy a másik oldalon hallgatnak erről ? Valakinek meg kell írni. Magam teljesen ideológiamentesen tudok tekinteni a politikára. Most sokkal jobb, mint a szoci kormányok alatt érezhető különbségek vannak, persze ez sem tökéletes állapot, olyan nincs is.


"Mit vártok egy szocitól? :D Volt 12 évük, hogy lejárassák magukat, meg is tették. Már 1990-ben el kellett volna tűnniük a süllyesztőben, az a szégyen hogy nem ez történt"


Én Botkától őszinteséget vártam, hogy szakít a hazaáruló, folyamatosan hazudunk multtal, de tévednem kellett !

2017. ápr. 2. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!