Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esély arra, hogy Gyurcsány...

Van esély arra, hogy Gyurcsány Ferenc visszatérjen az MSZP színében? Az ő korszaka alatt virágzott az ország, és lehetőséget kaptunk, hogy nemzetközileg is elismert ország legyünk?

Figyelt kérdés
Nyugi, az alábbi kérdés csak egy ironikus vicc volt xD Arra lennék kíváncsi, ki mennyire kapta fel a vizet a kérdés láttán xD
2010. máj. 12. 08:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha nem rod oda a végére hogy cak vicc volt,akkor eléggé durva levelet kaptál volna.:D
2010. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam xD
2010. máj. 12. 09:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
valószínű visszafog, már most is sok dologban ö pofázik. de tulajdonképpen jó ez nekünk. tegye tönkre az mszp-t. megéri
2010. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én már tényleg hiányolom Gyurcsány személyét, jókat lehetett rajta röhögni :D Bajnai sokkal unalmasabb... Mindkettő egy mocsok tolvaj, de Gyurcsány legalább nagy arc :D
2010. máj. 12. 10:13
 5/15 Bomo válasza:
100%
Hát, lol.:D :D :D Én utálom Gyurcsányt, de ha jókat akarsz röhögni nézz meg pár videót a YOuTube-on.:D Van pár beteg videója. Össze csort fontok , összetört cs-fontok, Össze fort csontok.:"D
2010. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát Én az utcán se akarom látni köszi.Amit az országgal tett az megbocsáthatatlan.Ezen nem lehet röhögni.Amúgy értem hogy te maga az emberen röhögsz,de akkor inkább Pákón röhögj.
2010. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Amit csinált azt nem birom :D De a videoit nagyon birom neki :D:D Nagyon proo XD
2010. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Legyen átkozott!!!
2010. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
62%
ha a sírja is úgy virágzik, mint az ország a kormányzása alatt akkor elég kopár lesz rajtra a föld.
2010. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Húúú, haver. :D Eléggé felkaptam rajta a vizet, aztán látom, hogy vicc. Nem vagy semmi. :D

Amúgy szerintem sajnos van esélye, hogy visszatérjen: megnyert egy választást az MSZP-nek, ráadásul eléggé befolyásol jópár párttagot. Nem véletlen lett olyan elöl a listán. Attól félek ezzel a balf*sszal még meggyűlik a bajunk.

2010. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!