Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van esély arra, hogy Gyurcsány...

Van esély arra, hogy Gyurcsány Ferenc visszatérjen az MSZP színében? Az ő korszaka alatt virágzott az ország, és lehetőséget kaptunk, hogy nemzetközileg is elismert ország legyünk?

Figyelt kérdés
Nyugi, az alábbi kérdés csak egy ironikus vicc volt xD Arra lennék kíváncsi, ki mennyire kapta fel a vizet a kérdés láttán xD
2010. máj. 12. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Én semennyire. Jól írtad, kedves kérdező. MOst rosszabb helyzetünk van/lesz és a Jobbikkal sem lesz JOBB.
2010. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hova térjen vissza?


A politikai közéletbe?

Még ott van.


A pártvezetésbe?

Gyakorlatilag ott is ott van.


Az országgyűlésbe?

Ott van.


A kormányrúdhoz?

Hát igen, ez a veszély fenn áll, de az Orbánéknak nagyon el kell csesznie a dolgokat, és a Jobbiknak meg az LMP-nek harmatgyengének kell lennie ahhoz, hogy az MSZP belátható időn belül érdemi szerepet kapjon az ország vezetésében.


Kb. 100 forintot lennék hajlandó feltenni 10000 ellenében arra, hogy kormányzati tényező lesz. Hatalmasat bukott.

2010. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Először valami rondát akartam ideírni

de amikor megláttam hogy csak vicc xd


Persze továbbra is maradhat Gyurcsány a parlamentben

mint WC tisztító

2010. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Gyurcsány új pártot fog alapítani! Kb. páezren fognak csak rá szavazni! Szóval nem érdemes ezt találgatni
2010. jún. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez rossz vicc volt!!!:D Mikor a mondandót elolvastam a kérdés alatt kicsi megnyugodtam...:) LáriFári már most is ott ül unottan a parlamentben és most is forral valamit,de remélem soha(!!!) nem tér vissza ez a párt és Gyurcsány Ferenc se!Keserves egy 8 év volt ez:(
2010. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!