Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téged szóltak le már külföldi...

Téged szóltak le már külföldi ismerősök a magyar politika miatt?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de elég gyengeelméjú lehet az aki leszól egy átlagpolgárt a politikusok miatt.
2017. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Általában ennek pont az ellenkezője történik, ez ugye a magyar migránspolitikának köszönhető.
2017. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Baluba ***** válasza:
77%
Én nyaralás alatt haverkodtam össze néhány német fiatallal, ők félve kérdezgettek, hogy igaz-e mindaz, amit náluk mondanak a politikusainkról. Majd döbbenten hallották, hogy még cifrább dolgok is igazak.
2017. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Le nem szóltak, inkább sajnáltak, amiért ilyen vezetőink vannak. Gyurcsányról, már aki tudott annyit mondtak, hogy egy inkompetens idióta, Orbánról meg azt, hogy egy diktatúrát építő Putyin ügynök. A Jobbikról meg, hogy azok a magyar nácik.

Nagyjából össze is foglalták röviden, hogy mi a baj a főbb politikai erőkkel.

2017. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Malajziaban elek....


Kb. 8 eve szoba elegyedtem egy kinai bacsival Penang szigeten. Kerdezte, hogy "kau asal mana?" (Hova valosi vagy?). Aztan amikor megmondtam, hogy Magyarorszagrol jottem, azt mondta, hogy "kau punya PM yang cakap dusta pagi dan malam?" (A te miniszterelnokod mondta, hogy hazudik reggel meg este?)


Malajziaban 2015. aprilis 1-jen bevezettek az AFA-t (6%). Utana jo ideig hallgattam "negara awak yang dua puluh tujuh peratus GST, ye..)

2017. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem, ellenkezőleg.
2017. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Igen, termeszetesen.
2017. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát, volt már olyan, hogy amikor egy külföldi expon beszélgettem egy lengyel úrral, akkor szinte kétségbeesetten kérdezett, hogy mire számíthatnak még... mondván, hogy náluk az elmebaj csak nemrég kezdődött, de nálunk már 2010 óta állandó.
2017. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szóltak be emiatt, viszont kb. ugyanaz volt a reakciójuk, mint amit a 4-es leírt.
2017. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Le nem szóltak (mert ugye ez a politikusok bűne), de egyik ismerősöm részben képben volt a hazai eseményekkel (akkor a játékban "free civil radio budapest" néven regisztrált - USA-ban élő 55 évesről van szó).
2017. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!