Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban igaz, hogy a menekülte...

Valóban igaz, hogy a menekültek feladták a reményt, hogy átjussanak Magyarországon azok után, hogy kedden a kormány megszavazta a jogi határzár megerősítését, vagy megint butít a kormány? Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem értem, mitől olyan biztos a kormány, hogy feladták a reményt a menekültek.

2017. márc. 30. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Ha fel nem is adták a reményt, azért a várakozásaik kevésbé lehetnek kecsegtetőek ezután - hogy ez a fasiszta kormány rútul nem engedi meg, hogy a jobb élet reményében hazánkon átgázoljanak az ígéret földje felé, Napnyugatra a háború poklából menekülők ezrei.
2017. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Attól olyan biztos, hogy vannak a határon rendőrök és katonák. Ezek jelentik ha van próbálkozó.

Ma 0 azaz nulla darab bevándorló próbált átjutni illegálisan a magyar határon.

2017. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
ezek nem menekültek...nekem ökölbe szorul a kezem mikor beadnak egy olyan riportot hogy "x alkalommal nem sikerült átjutni de majd újra megpróbálom"(mármint a BŰNCSELEKMÉNYT) hol élünk???!!!!
2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Múltjor láttam egy nyilatkozó migránst. Szerb oldalon. Azt mondta már 8 szor kapták el. Csoda ha megunják hogy mindíg vissza hajíttyák őket a kerítésen? Én is megunnám a helyükben. Másfele mennék
2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2


Láttad is?

Vagy hol értesültél róla?

2017. márc. 30. 20:46
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Biztos a hős határőrök megint csempészik őket azért van nulla elfogott határsértő. Ezek semmiből nem tanulnak.
2017. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ki van írva a rendőrség oldalára melyik nap mennyit kapnak el:

[link]

2017. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy így van! És másfelé vitetik inkább magukat.
2017. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Azért a liberál média ia besegít: Azt híresztelik, hogy a magyar rendőrség veri, meg kutyákat uszít rájuk...

Szóval azoknak az embercsempészeknek felkopik az álla, akik a magyar határ felé tolnák a menekülteket.


Ha már Soros adott mobiltelefont a migrának, akkor az használja is, és nem akarja, hogy a fenekébe harapjon egy rendőrkutya, meg jól pofán legyen verve a nyolcadik próbálkozás során.

2017. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Áhh, szerintem csak nem bírnak magukkal és újra és újra meg fogják próbálni.

Jól tudják ők is, hogy Magyarország jobban teljesít és nem bírnak neki ellenállni.

2017. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!