Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell állandóan "sorosozni"?

Miért kell állandóan "sorosozni"?

Figyelt kérdés

Nem gondoljátok azt, hogy ha tényleg Soros lenne maga a "sátán" már rég tönkre tudta volna tenni Orbánékat? Meg amúgy sem értem miért kell keménykedni, csak szerintem sz*rja le magasról hogy a kis Magyarország mit gondol róla ?

(Ui.: nem azért írtam hogy vitát indítsak, csak sokakat nem értek, és sorosbérenc sem vagyok :D )



2017. márc. 31. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%

Ha érdekében áll, úgy bedönti a magyar gazdaságot, hogy csak nézel.

De nem áll érdekében, miért is tenné?

2017. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Orbán Soros embere. Nyilván le van vele dumálva hogy a nagy mutyik idején előveszik egy kicsit hogy zsidózhasson meg köpködhessenek egy jót a fülkeforradalmárok.
2017. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Te miért Orbánozol folyton?
2017. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
"Soros György nevű felhasználó kérdése"
2017. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Kevés most a menekült, a ballib oldal gyenge, ilyenkor már csak brüsszelezni meg sorosozni lehet.
2017. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Mert sokkal könnyebb a hatalomnak Soros György és bolsevista bérencei ellen uszítani, mint azok ellen az emberek ellen akik a méltóságukért és véleménynyílvánításhoz való jogukért küzdő emberek ellen.
2017. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert az "elmúlt nyócévezés" már nem igazán működik és ezt találták ki helyette.
2017. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Valaki árulja már el nekem, hogy már a lassan halála szélén lévő Sorosnak miért lenne az az élete egyetlen értelme, hogy Orbán Viktort megbuktassa? Én ezt sohasem értettem, szerintem ő magasról tesz erre az egészre.
2017. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
A jobboldal pont annyira sorosozik, mint amennyire a bal putyinozik.
2017. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Olvasd el az 1984-et, ott Goldstein a főellenség, aki ellen uszít a pártállam, és megérted. Az újkommunisták ugyanolyanok, mint a szellemi elődjeik.
2017. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!