Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi baja lett a világnak Sas...

Mi baja lett a világnak Sas Józseffel?

Figyelt kérdés

[link]


34:30-tól.


Olyan a humora amilyen. Nekem is erőltetett, meg nem ugyanaz mint évekkel ezelőtt, de az hogy őt most ahhoz képest hpgy évekkel ezelőtt nem volt a humor istene, sosem volt, de hogy épp iylen idős korába szállja meg ez a sok kritika, az engem meglep. Ti mit gondoltok?



Nem csak Puzsér billióan így nyomják. Mért? Nert szétment a társulat és ezzel lezüllött a humorgyártás? Hát Istenem.



#humor #kabaré #Sas József #pesti humor #Nikroszkóp
2017. ápr. 3. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Puzsér meg Sas?

Kik ezek? Önjelölt semmi senki emberek. És mit keres ez a kérdés a politikában? Ennek a humorban a helye. Vagy a napiszaron.


Sas Józsi sosem volt vicces.

A Puzsér Norbert meg egy fölkapaszkodott öntelt hólyag 0 tehetséggel.

2017. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem ezt, noha nem kedvelem a Sass féle harsány, erőltetett humort. Ezért aztán nem is szoktam nézni, de más humoristákkal, színészekkel, stb. is vagyok így. Aki szereti, nézze, hallgassa, nekem ezzel semmi problémám.
2017. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KecskeShajt újra! ***** válasza:
77%
Volt valamilyen adócsalási ügye, ekkor száműzték a médiából.
2017. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Hát elég szánalmas amit csinál, már hosszú ideje!


Amúgy én is úgy tudom adócsalás miatt is szekálják a "humoristát".

2017. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érte, én imádom. Egyébként hogy lehet egy ilyen szar részletet találniuk? Mindenki mindenkivel. Na az jó.
2022. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!