Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szerettétek volna ha annak...

Ti szerettétek volna ha annak idején Dávid Ibolya lesz a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

2006-ban nem ő hanem a hivatalban lévő Gyurcsány Ferenc nyert.

Sajna megalakult a rendszerváltás óta eltelt idő leggyűlöltebb kormánya. Nem kívánom itt elemezni sem megítélni Gyurcsány Ferencet, tegyünk most rá. De a Bajnai kabinet után ez a kormány alakult meg az Orbán kormány ami szerintem barniyln színvonaltalan volt a Gyurcsány kormány ez azért túl sok. Most épp a CEU-t tépik. És most nem üzengetünk Brüsszelnek, meg nem megüzentünk hanem megállátjuk.

Én az MDF-re szavaztam 2006-ban és így visszanézve mostani helyzetekből is igazán jó/jobb lett volna sztem. Szerintetek?



2017. ápr. 5. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

"Sajna megalakult a rendszerváltás óta eltelt idő leggyűlöltebb kormánya."


Így van és 2010 óta visszasírjuk.

2017. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Dávid Ibolyán valódi fogást találtak, nem csak szájkarate lett volna, mint Gyurcsány és Bajnai (stb.) esetén.

Jól átgondoltad te ezt?

2017. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Bizony jól látta Kertész Imre, hogy milyen ez a nép és végül meglett a magához illő kormánya. Dávid Ibolya tökéletesen alkalmas lett volna, ő nem volt elmebeteg.
2017. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Már úgy értem, hogy akkor, nem. Utólag már lehet, hogy igent mondanék. Mindenestre az biztos, hogy Dávid Ibolya volt eddig az egyetlen politikusunk, akit egyáltalán el tudtam volna képzelni miniszterelnökként.
2017. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Diósi mama most megmondaná a véleményét. :)
2017. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy egy viszonylag normális jobboldali alternatívára vártam, és én speciel benne láttam.


1# az egy dolog. :-)

De Ibolyával sztem mindezt elkerültük volna zsinórban.

2017. ápr. 6. 09:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legtisztességesebb jobboldali párt az MDF volt, nagy kár, hogy ennyire kigolyózták. De hát abban az időben folyamatban volt a korrupció kiépülése a magyar politikában, az ilyeneknek mennie kellett. Jellemző hogy az MSZP és a nála is korruptabb már egyenesen maffia szintű Fidesz maradt talpon. Most talán alakulgathatnának új jobbos pártok, de csakis a Fidesz leváltása után lenne lehetséges. Addig itt minden párt halva születik. Ilyen választási törvények mellett képtelenség is egy pártnak erősödni.
2017. ápr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Dávid Ibolya botránya valós indok volt arra, hogy eltűnjön a politikából. Gyurcsány esetében egy zártkörű beszélgetést szivárogtattak ki, és forgatták ki a kontextusából, ez volt az ürügy a karaktergyilkosságához. Nem kívánom mentegetni mert számos hibája volt. Bajnai volt azonban az egyetlen, aki a gazdasági világválaságban az országot még viszonylag meg tudta menteni. Erre se Orbán nem lett volna képes, akinek csak azon járt az agya, hogyan harácsoljon össze több vagyont, médiát és hatalmat, se Dávid Ibolya, aki viselkedni mondjuk tudott, de olyan hiú volt, hogy iszonyat, és sok dologhoz valójában nem értett.

[link]

[link]

2017. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez a per nevetséges volt.
2017. máj. 1. 08:18
 10/15 anonim ***** válasza:
A börtönben mindig az mondja mindenki, hogy "ártatlan vagyok". Nos tudja fene, de valamiért nem mindig tudok hinni mindenkinek.
2017. máj. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!