Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György buszokkal és...

Soros György buszokkal és repülőkkel szállíttatott embereket a mai CEU-s tüntetésre - állítja a TV2 híradó. Őszintén, elhiszi ezt bárki?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de ha igaz engem is elvihetne nyaralni.
2017. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
A repülőt nem hiszem, a busz hihető, mindenki így szokta.
2017. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Aki csak a közmédián él, az biztos
2017. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Én láttam egy teleportkaput is a Lánchíd közelében. Özönlöttek rajta keresztül a bérencei, míg ki nem húztam az áramellátását.
2017. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

csak a hülyék hiszik el

van kb 2 millió hülye aki mindent elhisz Orbánnak, és ők el is mennek szavazni.

Ha a többi ember is elmenne akik átlátják mi van itt akkor kevés lenne a 2 millió behülyitett Orbán fanatikus, és eltakarodna Orbán a fenébe!

2017. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
Ha a mutyiellenes/devizahiteles/stb tüntetéseken is minimum ennyien lettek volna, akkor még el is hinném, hogy a mostani emberek is önerőből és ingyen vannak ott...
2017. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Ez népszerű vád lett újabban, emlékszem néhány hete mikor még javában tomboltak a Trump ellenes tüntetések, akkor ez az amcsiknál ment, hogy a demokraták buszokkal szállítják a bértüntetőket, egyik ilyen deomstráció közben egy Trump szimpatizáns lefotózott egy parkolóban álló 10-15 buszt, és kitette valamelyik közösségi portálra, hogy "Véletlen lenne? az egybeesés, hogy itt ez a sok busz és Trump ellen tüntetnek?" -mondanom sem kell, a republikánusok telenyomtál like-okkal ab ejegyzést, megosztották mindenkivel, a Fox News már tényként közölte, hogy "leleplezte, a buszoztatást" még Trump is írt róla a Twitteren, meg volt a balhé, aztán megszólaltatták a busztársaság tulajdonosát, az meg elmondta, hogy épp most adták el ezeket a buszokat használtan, és még kint állnak, nem volt ideje átfényezni őket az új tulajdonosnak.


Pont ez a magyarázat az, ami senkihez nem jutott el, csak az maradt meg, hogy a bedühödött veszteséget nem bíró demokraták buszoztatnak...


Emlékszem a wikileaks-féle "perdöntő bizonyíték" arra, hogy 2006-ban izraeli rendőrök meg katonák oszlattak Pesten is így született, hogy lejött egy hír a Magyarországra jött izraeliekről, de a távozásukról már nem számolt be a sajtó, ezt magánlevelezésben megemlítette egy elemzőcsajszi, és bumm már meg is van a "bizonyíték", hogy itt bizony Gyurcsányékat izraeli pribékek tartották a hatalomban.

2017. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
1%
Látva az élő közvetítéseket, bármit el tudok képzelni. A netadó elleni, illetve tanártüntetéseknek volt egy természetességük, de ezen látszik, hogy nagyon megszervezték, és sok pénzből.
2017. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

# 8/8 Időpont ma 19:09


A diák és tanártüntetésekre és rá volt fogva, hogy "messziről látszik, hogy sok pénzből és jól megszervezve van"... ennyit erről.

2017. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Mégis miből látod?

Hogy egy irányba mennek? Ehhez kell egy jó szervezőcsapat, az meg talán összeáll egy elitegyetemen Soros György pénze nélkül is. A kék ruhát 3X hallottam a hírekben, azt is talált bárki a saját szekrényében.

A férjem és a barátai biztos nem szervezett busszal közlekedtek.

2017. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!