Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bödöcs Tibor stand-upos...

Bödöcs Tibor stand-upos humoristának Orbán-rendszer kritikus megjegyzései Sándor György, Nagy Bandó András és Hofi Géza Kádár-kritikus előadóestjeihez hasonlatosak? Mennyire van hatásuk?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg az ő videóikat és akkor látni fogod. Ugyanakkor ne próbálj párhuzamot vonni köztük, egészen más szerepe volt egy diktatórikus rendszerben a humoristáknak mint most.


A régiek kritikája finomabb, oroszlánbajusz-húzogató volt, szelepként funkcionált, amin az emberek levezethették a hatalommal szembeni ellenszenvüket.


Most durván a pofájukba lehet röhögni következmények nélkül, ezért nem működik annyira, mint a korábbiak.

2017. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Te most itt komolyan szociológiai felmérést akarsz csinálni?
2017. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen. Bödőcs tehetséges és vicces, de nem elég spontán. Látod? Már egy dolog amibe beletudtam kötni, minden rossz szándéktól mentesen hiszen kedvelem őt, de Hofiba nem tudtam volna belekötni. Mindig lesz különbség humorista és Hofi között.
2017. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A mostani rendszerben csak a Nyugat és Eu tagság miatt lehet megtenni hogy kritizálod a kormányt nyíltan.

Ennyiből jó hogy (még) odatartozik Mo.


Hofi sem volt spontán, csak színész volt és jól játszotta hogy spontán.

Voltam előadóestjén nem is egyen, és több változatot adott elő. Ami a m ostaniakra is igaz.

Ettől még nem kisebbítem az érdemeiket.

2017. ápr. 10. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!