Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon egy átlagos,...

Magyarországon egy átlagos, cisz, utca embere mennyit tud szerintetek a transzneműségről? Mi a véleményük például egy pénisszel rendelkező transz nőről?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 20:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
#7 Ezt trollkodásnak szántad, vagy valóban ezt találtad ki magadra? Utóbbi esetben javaslok egy jó pszichiátert.
2017. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem trollkodás. Nem érzem magam se nőnek, se férfinak és törekszem arra, hogy androgün külsőm legyen, mivel abban érzem jól magam.
2017. ápr. 12. 21:10
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

"7: A kereszténykonzervatívokból csak a sötétség jön. Tőlük csak a szarra számíthatsz. De az átlagmagyarnál is elég nagy a homály. Tudod: szalonna+tepertő a minden."


Csak nem te is olyan "más" vagy? :D

2017. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
#12 Távol álljon tőlem, hogy megkérdőjelezzem az identitásod, vagy éppen kritizáljam a döntéseidet, de ha nem érzed magad nőnek sem, akkor az nem tűnik éppen transzneműségnek, hanem nemtelenségnek (agender).
2017. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám, hogy mindkét nem identitása jellemző rám, ezért mondom genderqueer-nek agender helyett.
2017. ápr. 12. 21:18
 16/28 anonim ***** válasza:
13%
"Én férfi testbe született genderqueer vagyok, androgün jellemmel és afelé tendáló külsővel." Te aztán bonyolult dolgot találtál ki magadnak. Probáld meg egyszerüsiteni. Neked is jobb lesz.
2017. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
38%
Én hála az úrnak a 3-as hozzászólásból e kukkot nem értettem
2017. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Én ezt nem "kitaláltam" magamnak. A szüleim mindig is férfiasnak neveltek, mivel farokkal a lábam között születtem, de már kis koromban is éreztem, hogy ez valahogy nem kóser.


Az utóbbi években, hogy jobban utánanéztem a transzneműségnek, először úgy gondoltam, hogy transz nő lehetek, tehát egy nő, aki férfi testbe született, de aztán rájöttem, hogy az identitásom valójában nem-bináris, tehát nem igazán lehet leírni a "férfi" és a "nő" szavakkal, hanem valahogy egyszerre mindkettő és mégis egyik sem. Erre szerintem a "Genderqueer" kifejezés a legjobb.


Azóta igyekszem egyre androgünebbé formálni a testemet, olyasmivé, mint Trinity a Mátrixból, vagy Neó, miután először kiemelik a burokból a való világba, hogy jobban tükrözze a nemi identitást, amit érzek. Már borotválom az összes testszőrömet, a hajamat is szinte kopaszra nyírom, valamint női szépítő és testápolószereket használok, hogy puhább legyen a bőröm.


Jelenleg a hormonterápián gondolkodom, tehát, hogy női hormonokat szedjek, hogy kevésbé legyen férfias a testem, csak nem tudom, hogy egy pszichiáter fel fog-e írni nekem női hormonokat, hogyha tisztán elmondom neki, hogy a célom nem a nemváltás, hanem egy androgünebb kinézet elérése.

2017. ápr. 12. 21:36
 19/28 anonim ***** válasza:
36%

Halálomig nem fogom megérteni hogy mi zajlik azokban az emberekben akik nemi hovatartozás vagy nemi vonzódás vagy transzneműsége alapján gyűlölnek vagy csak lenéznek másokat, egyáltalán hogy ez akapján ítélik meg vagy ez alapján kasztozzás be.

Szóval erre én nem tudok válaszolni, én is kíváncsi lennék de lehet hogy itt az oldalon nem kapsz kellő válaazt mert mi nem tudjuk plusz az ilyenek kevesen vannak itt , és az a kb kettő komolyan vehetetlen mint a képet linkelő képviselőtársunk.

2017. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
8%

39% sokan olvassuk a válaszaidat ezen a fórumon. Szerinted ezt pont a te szádból ki nem tartotta nevetségesnek?


Mert pl a többi is ilyen fajsúlyú...

2017. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!