Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon egy átlagos,...

Magyarországon egy átlagos, cisz, utca embere mennyit tud szerintetek a transzneműségről? Mi a véleményük például egy pénisszel rendelkező transz nőről?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 20:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy átlagos ember sokat tudna erről a témáról. Hacsak nincs érintve, ennél sokkal hétköznapibb problémák foglalkoztatják.
2017. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Alain Delon ***** válasza:
8%
13: Egy hű képet festettem az itteni emberekről. Úgy látom, nálad pont telibe talált.
2017. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%

A cisznemű az a normális, ugye?

Amúgy meg az embereket azért nem érdekli, mert egyrészt, ennél fontosabb dolgok vannak, másrészt meg már a f...-uk kivan, hogy van vagy 50 fajta nem, és senkinek sincs kedve ezt megtanulni. Van a férfi és a nő, minden más csak kitaláció.

2017. ápr. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%

" 13: Egy hű képet festettem az itteni emberekről. Úgy látom, nálad pont telibe talált."


De ha én is mindjárt "képet festek" rólatok akkor meg nyüszíteni fogsz! :P

2017. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Alain Delon ***** válasza:
50%
26: Pontosan tudnád idézni, mivel akarom én az észt osztani? Persze, nem tudod, de azért megkérdeztem. Te vagy nagyon kevés.
2017. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Alain Delon ***** válasza:

26:

+ Névtelen senkiként lovagolsz a nevemen? Kapjál már a fejedhez kiscsikó!

+ Ha már annyira azzal takarózol tepertő-szalonnazabáló suttyóságodban, hogy a természet mit dönt el, akkor már el is árulhatnád, hogy a természetet melyik területen kutatod. Bár nyilvánvaló a válasz, hogy semmit sem kutatsz, a természetről kb. semmit nem tudsz, mint ahogy semmi másról sem.

2017. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom az én hű tükröm rólad is betalált nálad! :)
2017. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, de a vélemény, és a tudás, az két külön dolog.

Én pl. minél többet tudok, olvasok róluk, minél több transznemű embert ismerek személyesen, annál betegebbnek tűnnek. Sokuk alapból bántó, és sérteget másokat, közben azon sír, hogy rá miket mondanak. A transz kisokosokban, és a transvanillán, és hasonló helyeken nagyon röhejes dolgokat lehet olvasni. Sok vidám percet szereztünk magunknak a transz "tények" olvasgatásával.

2017. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!