Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem akarok a migránsokkal...

Én nem akarok a migránsokkal semmilyen szolidaritást vállalni. Akkor én most a tűntetők szemeben Fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 23:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%

Ha képes vagy a "mindterroristaéskifognyírni/'csögEUnekényszerítsen/stb"-nél értelmesebb érveket felhozni, akkor nem. De sajnos valahogy értelmes érveket arra nem tudnak felhozni, hogy az elmúlt évtizedekben is működő menekültellátás miért is ördögtől való bűn.


Tudtad? 1300 ember _eljárását_ kellett volna lefolytatni. Nem befogadás, nem ellátás, nem kötelező betelepítés. Csak a menekülteljárás lefolytatása. Wow... régen jöttek többen is, csak mondom.

2017. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

"A kisebbségvédelem jó megélhetést biztosít az erre szakosodott pártoknak, meg szervezeteknek"


Nekem ebben a kisebbségvédelemben az a legviccesebb, hogy mindig változik, hogy ki számít kisebbségnek. Tegnap még a cigányokra mondtuk, ma a menekültekre, holnap kikre?


Számomra ez a migránskérdés kicsit túl lihegett, hiszen ők sem akarnak kisebbség lenni itt, mert a 99% nem maradna itt. Viszont szerintem vicc, hogy egy szétbombázott város volt vezetőtisztség viselőjének nem adjuk meg a menekült státuszt.


"Akkor én húzzak el ebből az országból?"

Akkor viszont valahol te is hirtelen egy kisebbség része leszel és akkor felmerül a kérdés, hogy másnak miért is kellene téged eltűrnie.


"De tőlem igen is elvárják a tüntetés szervezői ha velük akarok lenni. De én nem akarok migránsokat. Tehát engem kivet magából a politika két oldala. "

Én ezt visszavezetem oda, hogy mára eltűntek a normális párbeszédek. Elmúlt 10 évben nem tudnék olyan érdemleges vitát mondani, ahol leültek a felek és kulturált keretek között érvek és ellenérvek tömegével vitáztak volna. Ehelyett a viták helyét átvette a végtelen mocskolódás. Ma már hiába ülnénk le beszélni, ha nincs senki, akitől nem mocskolódást hallanál vissza az érvelésre.

2017. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
4%

Nem kell semmit se vállalnod.

Csak ne akarj nekik esni ha látod őket. Ilyen egyszerű.

Valószínűleg ha békén hagyod őket, ők is békén hagynak téged :P

2017. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%

Valami, aminek semmi köze a migránsokhoz

->mágia

->MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK


Álljatok már le. Mennyi az idő? Migránsok. Milyen infrastruktúra... MIGRÁNSOK!!!!!! És az iskolarendszerrel kapcsolatban... MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK MIGRÁNSOK

2017. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
14-es, ezt remélem a tüntetés szervezőinek üzented, akik a CEU ellehetetlenítése miatti tüntetésen, a migránsokról is szót ejtettek, amikor köze nincs hozzá.
2017. ápr. 16. 00:08
 16/28 anonim ***** válasza:
18%

Úgy látom az összes balsi idetódult! :P


Persze ugye a magyaroknál is képzettebb sokdiplomások, a nyugat-európában történt incidensek meg csak elszigetelt esetek, amúgy is zakkantak voltak, és csak a kirekesztő európaiak miatt csinálták.


Valójában meg csak álprobléma az egész.


Ki a fene hisz még ezután nektek? :D

2017. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
27%

Tudod ez a gondolkodás, hogy ,,én miért vállaljak szolidaritást, ha velem szemben sincs" nem vezet sehova!

Át kellene kicsit gondolnod a dolgokat!

2017. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%

"ezt remélem a tüntetés szervezőinek üzented"


Nekik is. A migráció kb. a 100. legfontosabb probléma az országban, de többet beszélünk róla, mint az előtte levő 99-ről együttvéve. Kezdek kicsit agyfszt kapni ettől.

2017. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
36%
Megkérdezhetem hogy mi a fene bajod van velük?
2017. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy olyan dolog amivel nekünk magyaroknak egyáltalán nem kéne már foglalkozni, mivel a határzár megoldotta ezt a problémát. mind a fidesz mind az ellenzék ennek ellenére ezen lovagol még mindíg és ez elég fárasztó már
2017. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!