Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem akarok a migránsokkal...

Én nem akarok a migránsokkal semmilyen szolidaritást vállalni. Akkor én most a tűntetők szemeben Fideszes vagyok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 23:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%
Rossz hírem van: a migráncsok' meg a CEU védelme egy csomagban jár, szóval döntsd el, hogy melyik zavar jobban, amikor elindulsz tüntetni.
2017. ápr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak a migránsokkal való emberséges bánásmód mellett emeltek szót.
2017. ápr. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Fatal_3rror_ ***** válasza:
40%
Nem Fideszes vagy hanem provokatív hülye.
2017. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Miért? Valamit mindenképp rám kell sütni ugye? Fideszeseknek libsi vagyok, balosoknak náci, valakinek provokatív hülye.
2017. ápr. 16. 08:20
 25/28 anonim ***** válasza:
39%

" Nem Fideszes vagy hanem provokatív hülye."


Az inkább te vagy, meg a többi debil "kollégád"! :P

2017. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
27%
És még abban sem voltatok biztosak, hogy csak arról az 1000-valamennyiről van-e szó összesen. :)
2017. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
66%

Ott voltam Vasárnap másik 80,000 emberrel. Ott voltam Szerdán másik több tízezer emberrel, az első sorokban álltam a Fidesz székházzal szemben. Tegnap is ottvoltam este az Oktogonon.


Jobb oldali vagyok.


Ezek a tüntetők nem liberálisok. Max a TV-ben.


Persze, vannak közöttünk azok is. De amint kimész, és meglátod kik vannak ott, rögtön rájössz hogy az igazság más, mint amit az Origo-n, az M1-en van akár a 444-en mutatnak.

Ezek az emberek nem liberálisok. Ezek az emberek érzik a szűkülő légkört az országban hogy Orbán Viktor, a szavazók hatalmával ugyan, de hogyan épít ki egy Oroszország típusú diktatúrát. Ez nem kell nekik. Ma még lehet hogy egy sajátos, kelet-európai demokrácia van Magyarországon, de ez a sok fiatal azért van kinn, mert nem akar holnap Oroszországban ébredni.


Én háromszor is tüntettem, a Ceu mellett és Orbán ellen. Lelőném s menekülteket a határon, mégis kinn vagyok. Pedig Soros se fizet.

2017. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
62%

utolsónak: Azért érdekelne, hogy miért lövetnéd le őket, mikor neked semmit nem ártottak

A kitoloncolást értem, ha nem engednéd be értem, ha erőszakosan akarna bejönni és akkor ütnéd még azt is megérteném, de csak úgy lövetni...

2017. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!