Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem akar arabokat az...

Aki nem akar arabokat az országba, az meg is tudja magyarázni miért?

Figyelt kérdés

Az nem indok hogy különböző kultúra, mert Nyugaton is elfér mindenki a másik mellett, itt kizárólag a robbantások lehetnek mérvadók, de arról meg nem ők tehetnek.

Mi a helyzet a Csecsen muszlimokkal, ugyanúgy közülük is csináltak már csúnya dolgokat....


2017. ápr. 20. 14:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem csak arabokat, hanem általában muszlimokat nem akarnak az országba. Csecsen muszlimokat sem és igen, a terrortámadások az egyik legfőbb érv ellenük. Azt meg nem egészen értem, hogy "arról meg nem ők tehetnek", hiszen közülük kerülnek ki az elkövetők.
2017. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, azért mert más kultúra. És attól még, hogy egyesek azt hangoztatják, "nyugaton elférnek egymás mellett", én ebben egyrészt kételkedem, másrészről miért kellene azért itt is mindennek úgy működnie?
2017. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

El ne hidd már, hogy Nyugaton mindenki elfér a másik mellett. Mindenki utálja kint az arabokat, az egyetlen dolog ami nem jó Nyugat-Európában az az, hogy túl sok a bevándorló, amúgy mindenben jobb.

Hogy miért nem akarok arabokat? Talán azért mert nem kell még1 cigányság, akik ugyanúgy csak a segélyen élősködnek az adófizetők pénzén + a bűnözési rátájuk is az egeket veri. Szerintem ez elég indok, arról nem is beszélve, hogy a kultúrájuk is más.

2017. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Igaz mivel a terroristákat pénzelik. Pénz kiképzés stb. Illetve a gyenge elhanyagolt embereket rábeszélik. Nem a muszlim vallás az oka. Viszont az illegális bevándorlással a baj hogyha ellenőrizetlenül jönnek be akkor nem tudni kik ők. Lehetnek csak menekülő családok de lehetnek tömeggyilkosok. Ezért kellene mindegyiket regisztrálni kivizsgálni ki ő és eldönteni hogy maradhatnak e vagy nem esetleg.

A muszlim kultúra önmagában nem gond de mivel szegények és sokan felhasználják őket terrorcselekmények elkövetésére ezért veszélyesek.

2017. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
költözz próbaként egy cigányok által belakott területre
2017. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

"Mindenki utálja kint az arabokat"

Kb. annyira, mint a kelet európaiakat.

2017. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
86%

Én most beszéltem az ünnepek allatt kint élő rokonokkal barátokkal, akik már ott születtek, vagy már 30 éve kinnt élnek. A bécsi ismerőseim egyszerűen nem értik a dolgokat, pedig ők élnek ott. Teljesen bevándorlás pártiak, és ki vannak akadva azon, hogy a legtöbb "menekült" magyar (akik most az elmúlt években mentek ki Ausztriába) ők is bevándorló ellenesek, hol ott ők maguk is bevándorlók/"menekültek". A nemzeti politikától a német ismerőseim úgy bevannak sz*rva hogy nem igaz. Azt mondják félnek hogy megint egy Hitleri időszak jön, ha Le Pen győz, hollandoknál is választás stb...eszem megáll. Aztán azt is mondták őszintén, hogy ők hogy lehetnének bevándorlás ellenzők, hiszen a munkahelyen "kiközösítenék", mivel 90%-uk török stb, az iskolákban (Bécsben) az osztályok 20-25%-a osztrák.

Egyáltalán nem azt tapasztalom a kinnt élő németeknél vagy akár régebb óta kinnt élő magyaroknál, hogy annyira zavarja őket ez a menekült dolog.

Másrészt, a németeknek valóban szüksége van évi több 100 ezer bevándorlóra. Évi 600.000 ember megy nyugdíjba, amit ugye a német szaporulat nem tud pótolni.

A történelem ismétli önmagát, Egyiptomiak, Rómaiaik, mind rabszolgaságon érte el csúcspontját, most is rabszolgák a bevándorlók, csak finomabb verzióban. Kizártnak tartom, hogy az évszázad végére a jelenleg ismert európa létezni fog, egyszerűen a fehér ember eltűnik mint anno az egyiptomiak, nem vagyunk képesek 1,2-es szaporulattal fennt tartani az őslakosságot. A történelem új szakaszához érünk, sajnos.

2017. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

"Nyugaton is elfér mindenki a másik mellett..."

Hát nem. Itt most nem a politikusok álltal hangoztatott "nogo-zónákról" van szó. Én szoktam olvasni egy légiós blogját, magyar illető ment ki a francia idegenlégióba szolgálni. Ki másolok pár esetet neked:


[link]


"Október 8-án Viry-Chatillonban, Párizs elővárosában egy arab-afrikai horda felgyújtott két rendőrautót és eltorlaszolták az ajtajaikat, két rendőr életveszélyesen megégett."


[link]


"A fehér embereket egy kezemen meg tudtam számolni egy őrjárat alatt. Ráadásul nem sokkal érkezésünk előtt felgyújtottak egy rendőrautót, így este csak megkettőzött létszámmal jöhettünk ide."


[link]


Nem emelek ki részt, az egészet érdemes elolvasni.


[link]


"Közben Nimesben, a 2REI városában tovább folytatódott a háború a légiósok és az arabok között. A „szürkék” most egy fiatal újoncot vertek félholtra és raboltak ki, de ezzel betelt a pohár. Hétvégén egy századnyi ismeretlen elkövető (legalábbis a rendőrség számára ismeretlen) megjelent az arab negyedben, és összevertek mindenkit, aki kicsit is barnább volt. Ez olyan jól sikerült, hogy több mint ötven arab szorult kórházi ellátásra, kettőn már az sem segített."


Jó olvasást, érdekes dolgok vannak benne a bevándorlók és a franciák közti "békés együttélésről".

2017. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem a robbantások miatt van ez. Nézd inkább így, ha kivándorolnál 1 millio magyarral egyszerre egy teljesen külömbözö értékrendű országba pl egy muszlim országba, te követnéd az ő értékrendjüket vagy ha már vagytok ennyien egy városban pl.akkor közösségen belül valószínűleg a saját szokásaitokat/törvényeiteket érvényesítenétek. fordítva ugyan ez a helyzet ezt hívják "no go zónának" nem a gyilkosságok stb miatt hanem mert az ilyen helyeken nem az állami törvények vannak rendszeresítve


Így már érted ?

2017. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 szántóvető ***** válasza:
85%
mert semmi szükségünk rájuk.egyébként mit adnál nekik,közmunkát?netán állampolgárságot?milyen érveket tudsz felhozni az arabok/eszkimók stb betelepítése mellett?
2017. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!