Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párthoz csatlakozzak...

Melyik párthoz csatlakozzak most, ha 15 év múlva gazdag és befolyásos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hamarosan Erdélyből költözöm Magyarországra egy állás miatt. Nem rossz az állás, de meggazdagodni nem tudok majd belőle. Arra gondoltam, hogy side projectben beszállok a politikába, belépek egy pártba, dolgozgatom, kiépítem a kapcsolati hálómat, hátha a jövőben akad nekem is néhány megnyerhető közbeszerzés. Nyilván jól kéne megválasztanom a pártot, ebben kérném a segítségeteket. A Momentum bár szimpi, sok jövőt nem jósolok neki, mindenképp egy populistább pártot szeretnék választani. A Fideszben még van lehetőség? Szerintem már eléggé be van járatva, nem biztos, hogy jutna hely. Jobbik? Előre is köszi a válaszokat.
2017. ápr. 21. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

ez a kérdés már volt egyszer, akkor is törölték


ennyikeh

2017. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem vagy képes felismerni, hogy kikben van potenciál és kikbe nincsen, akkor semmi esélyed sincsen arra, hogy meggazdagodj.
2017. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet, de ezért hallgatok a nálam okosabbak véleményére!
2017. ápr. 21. 23:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kétfarkuaknál van esélyed erre. Két farokkal tudod, hogy mit össze lehet hmmmmm kalapálni?
2017. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon nagy távlat, nem lehet ennyire előrelátni. Fidesz addigra szinte biztosan megbukik (szerintem már 22-ben), plusz te már nem férnél oda a húsosfazékhoz, náluk nem így megy. DK is addigra elhal, ahogy meghalogat a sok gyurcsány-nagyi. Innentől kezdve viszont eléggé lutri. Én úgy gondolom, hogy a Jobbik fogja váltani az Orbán kormányt, de 15 évben még egy választás benne van, azt meg ki tudja mi fog történni...ezt így nem nagyon lehet megállapítani.
2017. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 15 év múlva gazdag akarsz lenni, akkor ne ide gyere, mert addigra itt már nem sok gazdag lesz és azok a kártyák is már le lesznek osztva.
2017. ápr. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szántóvető ***** válasza:
ok hogy trollkodsz de Erdélyt ne keverd bele.
2017. ápr. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reméljük addigra már nem befolyásolja a párthoz tartozás a személyes sikerességet. Normális körülmények között ez nem számít.


Magyarországon most urambátyám mutyivilág van, de nem mindig volt ez így (legalábbis ilyen mértékben) és nem is lesz sokáig (remélem).

2017. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!