Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene katonai diktatúrát...

Nem kellene katonai diktatúrát bevezetni?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én híve vagyok egy amolyan fasiszta típusú katonai diktatúrának.


Jó hatással lenne ez az emberekre?



2017. ápr. 23. 19:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"ez a probléma, hogy sokan úgy tekintenek rá mint ha ördögtől való lenne pedig ez a normális. "


Remélem magadra, mint egy munkatábori töltelék tekintesz, akinek jobb napokon jár a nem penészes kenyér.

2017. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Na ki vele, melyik elmeotthonból szöktél meg?
2017. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Rátok férne egy kis fegyelem!
2017. ápr. 23. 21:08
 14/25 anonim ***** válasza:
És én még azt hittem, hogy az ember a legintelligensebb élőlény.
2017. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Neked igen!!!! Nekem NEM!!!!!!
2017. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

'Rátok férne egy kis fegyelem!'


Rád meg egy kényszerzubbony, hapsikám!

2017. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"A fegyelem, a tekintélyelvűség"

- Lássuk csak, nem is olyan régen, egy legmagasabb katonai fokozatként a káplárival rendelkező egyén is így gondolta, erre a fene nagy katonai tudására építve létre is hozta a ezt a "tekintély" elvű rendszert, majd akkor már "miért ne" alapon háborúba is kezdett... S akkor már rögtön két fronton, úgy kell azt... sőt, elsőre úgy vélte, hogy a fene nagy tekintélye miatt az aktuális haditechnikával is győzelmet fog aratni, így mikor már elkezdett a fagyi visszanyalni, akkor állította vissza a tervezőasztalhoz - az amúgy zseniális - mérnökeit. E mellett a már említett katonai képességei teljes birtokában maga utasította - az amúgy zseniális - tábornokait, mintegy pórázon tartva őket, ami ugyan az elején be is jött, de aztán sorra hozta a végzetes döntéseket... személyes beosztottjai idővel már annyira rettegtek tőle, hogy mikor érkezett a hír, hogy az ellenség meglepetés támadására azonnal vezényeljenek csapatokat felmentésül, ezek a beosztottak elutasították, de a nagy Vezér engedélyét sem kérték ki, nehogy Führer álmát megzavarják az éjszaka közepén...


És ez még csak nagyon dióhéjban volt. A tekintélyelvűségről.

2017. ápr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is játszottam régebben tropicot, de csak a diktátor szerepében jó lenni, meg ha sok olyan dolgot csinálsz ami nem tetszik az embereknek, börtönöket kell építeni,kivégzéseket végrehajtani stb. Ha mindenkit kivégzel elfogy a néped, nem lesznek munkásaid akit megtermelik a banánt, és a turisták se jönnek, mert félni fognak.
2017. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha bevezetem a katonai diktatúrát, az első dolgom lesz, hogy az ilyen rendszerkritikára hajlamos embereket, mint te Kérdező, átnevelőtáborba küldjem.

Aki lepontoz, megy vele táborozni! ;)

2017. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mekkora barom vagy kedves kérdező.
2017. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!