Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene katonai diktatúrát...

Nem kellene katonai diktatúrát bevezetni?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti, hogy vagytok vele de én híve vagyok egy amolyan fasiszta típusú katonai diktatúrának.


Jó hatással lenne ez az emberekre?



2017. ápr. 23. 19:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

'Ha bevezetem a katonai diktatúrát, az első dolgom lesz, hogy az ilyen rendszerkritikára hajlamos embereket, mint te Kérdező, átnevelőtáborba küldjem.

Aki lepontoz, megy vele táborozni! ;)'


Akkor majd ne meressz nagy szemeket, ha esetleg lázadás tör ki az uralmad alatt :D

2017. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Költözz Észak-Koreába, ha annyira ennek vagy rajongója.
2017. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát...nem.
2017. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Itt az ideje ismét bevezetni! A demokráciában jogunk van bevezetni a katonai diktatúrát, mert akkor azonnal rend és fegyelem lenne, nem lennének bűnözők, mindenki dolgozna és nem mernének ezek a migrantsok sem ide jönni Magyarországra.

Vezessük be!

2017. ápr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

'mert akkor azonnal rend és fegyelem lenne, nem lennének bűnözők, mindenki dolgozna'


Nagyon remélem, csak ironikus célzattal írtad :-)

Mert ha ehhez diktatúra kell...

Valami hihetetlen, hogy egy tábor csak ebben tud gondolkodni. :)

2017. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!