Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégsem örül mindenki a CEU-nak?

Mégsem örül mindenki a CEU-nak?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy néz ki, Soros György nem bűvölt el mindenkit.

Ez az esetet tanulságként kell felfogni.


Ha Soros mellett áll ki valaki, bizony szembe kell néznie,hogy ennek mindenki örül.



2017. ápr. 23. 19:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
77%
Ide jutott a gyűlöletkampány...magyar a magyar ellen. Szép évek elé nézünk amúgy. Kösz Orbán!
2017. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként már a kérdésed is a vicc kategóriája. Számodra tényleg kérdés volt, hogy nem mindenki örül a CEU- nak? Na, ne már...
2017. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nem mindig örülök a CEU létének.

Vannak a FiDeSz vezérkarban, akik ott szerezték diplomájukat.

Ha nem lenne CEU, most ök is senkik lennének a zemberek közül.

2017. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
11%
Mozgositották a már többször is bevállt kopaszokat. Nem meglepö. Talán csak az, hogy ennyire félnek máris.
2017. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Alain Delon ***** válasza:
72%
Te most hanyatt akarsz esni azoktól a féliskolás bukóktól, akik amúgy maszekban azért ugranak neki valakinek, mert a másik focicsapat sálja van valakin? Ezek azt sem tudják, mi az a CEU, mi az az egyetem, de még az érettségi letétele is elérhetetlen feladat számukra. De azért te sem állsz a helyzet magaslatán, mert az a tévképzeted, hogy aki a CEU mellett áll ki, az Soros György mellett áll ki. Neked sincs még érettségid sem?
2017. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

15#


Személyeskedünk?Személyeskedünk?


A CEU Soros György intézménye.

Mellesleg, ha ránézel a tüntetőkre, láthatsz pár szivárványos,EU-s zászlót.

Ez azt jelenti,hogy Sorossal fújnak egy ideológiát.Vagyis, éljenek a migránsok,hajrá búzák, legyen genderista oktatás.

2017. ápr. 23. 21:01
 17/30 anonim ***** válasza:
53%

"Úgy néz ki, Soros György nem bűvölt el mindenkit.

Ez az esetet tanulságként kell felfogni.


Ha Soros mellett áll ki valaki, bizony szembe kell néznie,hogy ennek mindenki örül."


Én most komolyan nem értem a kérdés, mutass már egyetlen egy olyan politikához köthető dolgot, ami mellett a teljes magyarság kiállt volna mellette, mert én ilyenről még nem hallottam. Mindig mindennek voltak ellenzői és támogatói.

2017. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%

És az feltűnt már, kedves kérdező, hogy a te fajtádnak is egyre kevesebben örülnek?

Ez a CEU-s botrány szépen felkavarta a fost a Párt körül. Nem csak itthon, hanem nemzetközi szinten is.

2017. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%

soros öregecskedik :XD.

leáldozik az illuminatinek.

2017. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Molyember ***** válasza:
95%
Ezek tényleg azt hiszik, hogy aki nem fideszes, az kamionnal hozatná be a migránsokat, és kötelező lenne a melegházasság. Ennyire iszonyat hülyék az emberek, és ezekből él a Fidesz.
2017. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!