Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki azt mondja akit...

Mindenki azt mondja akit kérdezek hogy igen barátok vagyunk, mégsem úgy viselkednek. Miért?

Figyelt kérdés
Az évek során úgy adódott, hogy Bp.-en belül sokat költöztem, rengeteg emberrel ismerkedtem meg és mind azt mondta, hogy hű mi tök jó barátok vagyunk. Kialakult egy közelebbi nagy barátságom és sok kicsi. A közelebbi barátom sokszor átvágott, levett pénzzel, én húztam ki a bajból, és mégis otthagyott egyik alkalommal, az egyik buliban mikor úgy volt kedve. Elment nélkülem, pedig úgy volt nála fogok aludni, mert problémás a hazajutás. Gond nélkül lelépett még azóta se kért bocsánatot. 4 éve barátom. (volt) A sok kicsi barátság amíg együtt múlattuk az időt munkahelyen vagy csak szórakozgatni jártunk azok mintha soha nem is lettek volna. Nem érdeklődnek hogy, hogy vagyok nem kíváncsiak rám. Ha én írok nekik nem válaszolnak, egy kettő csak akkor akar találkozni ha én utazok át. És még akkor is csak nagyon keservesen. Van aki még azt is lemondja, hogy én menjek és folyamatosan kifogást keres. Nem nyomulok csak heti egyszer kérdem mizu, hogy vagy, találkozzunk e? Nekem hiányzol... Sok ez? Itt mondjuk többnyire lányokról van szó egy fiú barátom van ő se ír mostanában... sőt... Én nagyjából normális ember vagyok, sok olyan dologgal amit szerettek bennem: humoros vicces vagyok jókedvű jószívű. Ezek voltak az általános vélemények. Mégsem akar velem senki egy percet sem eltölteni. Most velem van a baj vagy mindenki mással? Mindenki nem lehet hülye... Vélemények? 25/L

2015. aug. 20. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak tippelni lehet, ennyiből nem tudok messzemenő következtetést levonni. Mintha elnéző lennél, túl alkalmazkodó, aki nem sértődős, és ezért azt gondolhatják, veled meg lehet tenni, hiszen ragaszkodó vagy.

Nőket zavarja, ha túl szép vagy, kihívóan öltözködsz,vagy anyagilag jobban állsz, mint ők.

2015. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de ha őket zavarja, hogy csinos vagyok és talpraesett sőt a férfiak is kedvelnek mert közvetlen vagyok akkor kivel barátkozzak? Néha úgy érzem el vagyok átkozva azért mert tényleg elnéző vagyok, olyan alapon hogy egy barátság nem mehet tönkre piti hülye ügyek miatt, a másik része meg azért mert jól nézek ki? Egyedül fogok megöregedni? A fiúk egy idő után vonzódni kezdenek a lányok meg ezek szerint túl kedvesnek és szépnek találnak ezért nem szeretnek... EZ NORMÁLIS? tiszta ki vagyok akadva
2015. aug. 20. 19:16
 3/3 anonim válasza:
nehez igazi barátot taláni és akivel 4 evig voltatok legjobb barátok valoszínüleg végig kihasznalt probalj olyan embereket keresni akik olyanok, mint te. és nem veled van a baj lassan mindenki olyan lesz hogy csak a pénz számít és, hogy tudja kihasználni a másikat egyre több ember felszínes.
2015. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!