Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ill. nemzeti...

Jobbikosok ill. nemzeti radikálisok ti is gondolkodtok rajta, hogy Vonáék helyett inkább a fideszre szavaztok jövőre?

Figyelt kérdés
Az egyik első tagja voltam kb 10 ève a Jobbik ifjusàgi szervezetènek, de a CEU meletti kiàlàssal betelt nàlam a pohàr a mostani Jobikkal. Egyèbkent a kormàny migranspolitikàja kivàlò, a segèlyezèsi rendszer àtalakítàsa, az önvèdelemhez valò jog bevezetèsèvel a Roma kerdst is kezeltèk, a hatàron tuli magyarok identitasmegorzeset is tàmogatja a kormàny, az iskolai hitoktatàs bevezetèse is jo döntes Volt, ugy èrzem megvalosulo fèlben vannak az eredeti jobbikos elkèpzelèsek
2017. ápr. 24. 15:58
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Most elsősorban a Jobbik politikàjàról van szò,nem a fideszèről, a tisztàba vagyok azzal,hogy a fidesz eredetileg liberàlis pàrt Volt ès SOros is pènzelte ès,hogy a pàrt "Pàlfordulàsa" csak 1993ban következett be,èppen ezèrt tartottam mèg a fideszt az előző ciklusban is veszèlyes liberalis pàrtnak,de azòta vàltoztak a dolgot erősen ès sajnos a jobbikmakbus Most zajlik a pàlfordulàsa,de rossz iranyban
2017. ápr. 24. 20:06
 22/33 anonim ***** válasza:

"A jobbiknak azt kellett volna követelni,hogy Soros György egyetemei ill.szervezetei semilyen körülmènyek között ne tevekenykedhessenek Magyarorszagon,ha van Campusuk az usaban ha nem..."

"Most elsősorban a Jobbik politikàjàról van szò,nem a fideszèről, "


Ki tudnád fejteni, hogy a CEU-val, mint egyetem, mi a probléma?


Pl.: New York államban Columbia University-t is ugyanaz a szervezet akkreditálja.


Ezen az egyetemen nem az akkreditáció szerinti oktatás folyik?


(Igen-magányegyetem, valaki megalapította(Soros György) és pénzt tett bele, mivel másabb a helyzet ha:

én vagy te vagy alapítod meg az egyemet, más lenne akkor az oktatás?)

2017. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Mègegyszer hangsùlyozom a kerdèsem a nemzeti radikàlisokhoz szòlt, Akik koràbban a Jobbik torzsszavazòit alkottàk, nem hiszem,hogy nekik bizonygatni kène,hogy a CEU amin a szexuàlis abberàciòkat termèszetes dolognak,Mi több dicsèrendő pèldaèrtèkű dolognak àllítjàk be, illetve ahol olyan "kívàlósàgok" mint Bokros Lajos tanitanak,illetve, aminek a "Rektora" ès a,többi tanàra is több ìzben kiàlltak a Migransok korlatlan befogadasa mellett,hogy ennek az intezmenynek helyr van az orszàgban
2017. ápr. 24. 20:30
 24/33 anonim ***** válasza:
Te nem nemzeti radikális vagy kérdező, hanem hülye. Nemzeti radikálisként, hogy az forduljon meg a fejedben, hogy az MSZMP, és a tatár után a lenyűgőző harmadik helyet elfoglaló nyomorékokra szavazz, az több, mint ellentmondás.
2017. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Mègegyszer hangsùlyozom a kerdèsem a nemzeti radikàlisokhoz szòlt"


Kérdésed a Jobbisokhoz is szólt.

"Jobbikosok ill. nemzeti radikàlisok"


(Egyébként Jobbikra szavaztam egyébként 2014-ben)



Amikor kérdeztem tőled oda azzal kezdtem, hogy


"OFF:

Kérdező válaszolnál nekem valamire(akár privátban is):"



mert nem a kérdésedre szerettem volna válaszolni, hanem a te álláspontodat szerettem volna tudni ebben az ügyben,de sajnos csak ennyi érvelést kaptam, hogy:


1) Soros György

és most ezt hármat

2) CEU amin a szexuàlis abberàciòkat termèszetes dolog

3) Bokros Lajos tanít

4) "Rektora" ès a,többi tanàra is több ìzben kiàlltak a Migransok korlatlan befogadasa mellett


1) Belerakta a pénzét, nem ő akkreditálja az egyetemet, nem ő vesz fel diákokat, tanárokat, nem ő működteti.

2) Gondolom a kormánymédiában gyakran emlegetett

Társadalmi nemek tanulmányáról van szó:

[link]

Hát annyira talán nem "félelmetes" a szak leírása.

Illetve kevesebb az olyan szak, amely Magyarországon is akkreditálva van.

Ez pont ilyen(Hungarian Accredited Degrees-MA in Critical Gender Studies), és az ELTE is indít ilyen szakot.


Ha ez miatt nem lehetne ELTE szerinted, akkor mi van a többi képzésükkel az ELTE-nek: matek, fizika, jog, programtervező informatikus stb.


Egyénként a CEU-s képzések között szerintem minden kritikus talál olyat, ami kifejezetten hasznos.

3) Bokros Lajos közgazdasági tudással a megszólalásai alapján rendelkezik, nem politika tudományt tanít (gondolom én, ami téged zavarhatna)


4) Mikor álltak ki? Tanárai?

Maximum magánemberként. Ha valaki magyar itt él és tanít, azért megadhatjuk a lehetőséget arra, hogy legyen véleménye az aktuális politikáról, nem?


Rektor kiállt volna- ez szerintem hülyeség. Én a CEU-s törvényjavaslat előtt sohasem hallottam róla, itt se ezért.


A lényeg a lényeg:


Ez egy OFF kérdés volt hozzád.


Szerettem volna érdeklődni, hogy mi az érved a törvényjavaslat ellen.


A törvényjavaslat nem társadalmi nemek tudományáról szól, (ami Magyarországon is akkreditálva van), nem Bokros Lajosról, nem Soros Györgyről, nem a rektor nyilatkozatáról, nem a tanárok nyilatkozatáról.


Itt nem a CEU melletti kiállásról van szó, itt a Fidesz-KDNP elleni kiállásról van maximum SZERINTEM szó.

Fidesz-KDNP hozott egy törvényjavaslatot, amely csakis ő írt és ő szavazott meg(1 hét alatt). A magyar diákok képviselete(HÖOK), Magyar Rektori Konferencia közleményben úgy reagált hogy:

Sajnálja, hogy csak a sajtóban szerzett tudomást róla és nem tudta véleményezni.

Szakma teljes mértékben elzárkózott ettől.


Ez a törvény egyébként egy FELSŐOKTATÁSI törvényjavaslat, amit "direkt" úgy írtak.


Szóval a Fidesz-KDNP-ben még annyi gerinc se volt, hogy nem szeretnék az egyetemet, hanem hősies magyaroknak nem álcázva magukat elbújtak Soros György szoknyája mögé és azt mondták ők azért hozzák a törvényt, hogy egyenlő feltételeket szabjanak a magyar egyetemek számára.


Az a helyzet még ők se hitték el, amit hazudtak.


Én diákként(mérnök szak): a Fidesz-KDNP semmibe vette a magyar felsőoktatást, diákokat,tanárokat.. és saját propaganda céljaival már oda süllyedt, hogy felsőoktatási törvényt módosít indokolatlanul.


A Jobbik pedig nem asszisztált ehhez az ámokfutáshoz.

2017. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Itt nem a Gender szakkal van a Problema,hanem,hogy nem kutatjàk,hanem reklàmozzàk a szexualis abberàciòkat,nèzd màr meg milyen diplomamunkàk születnek,azèrt az ELTEN olyan gyöngyszemeket nem talàlsz. Ha mar a fidesz utjan elokerult a kerdes, a jobbiknak a teljes azonnali bezàràst kellett volna követelni
2017. ápr. 24. 22:00
 27/33 anonim ***** válasza:

"Itt nem a Gender szakkal van a Problema,hanem,hogy nem kutatjàk,hanem reklàmozzàk a szexualis abberàciòkat,nèzd màr meg milyen diplomamunkàk születnek,azèrt az ELTEN olyan gyöngyszemeket nem talàlsz."


Sajnálom, én nem találkoztam eggyel sem.

Te igen? Bementél a könyvtárba, kikérted és elolvastad(angolul), miről van szó?


Én még arra sem vettem a fáradtságot, hogy megnézzem mi a gender szaknak a tantervi hálója, mert semennyire sem foglalkoztat a szak.(Gondolom te sem, pedig te ezzel érvelsz.)

Nem én járok rá.

Nem változik meg a világképem, mert valaki odajár.

Ha valaki egy ilyen MSC képzésre akar járni bárhonnan a világon én nem érzem rosszul magam.


Egyébként én kérek elnézést, hogy érdeklődtem a véleményed felől.


Sajnos azt sem tudod miről beszélsz.


Ha te egy olyan Magyarországot szeretnél ami illiberális, keleti mintákból próbálja kiemelni a számára használhatót tégy úgy.


Ha te meg vagy elégedve migráns politikával, tégy úgy.


(Jelzem, a fizikai határzárral egyetértek)


Valami szánalmas volt.

Jó megállítottuk a tömeget.


Utána mi történt, kiplakátolták az egész országot, hogy szavaz így a népszavazáson.


A népszavazáson kb. feltettek egy olyan kérdést, hogy az ég kék vagy zöld.

ÉS utána megveregették a saját vállukat, hogy jé 99% szerint is kék.


Nyilvánvaló volt, hogy senki sem akar kényszerkvótát és ezért Fidesz-KDNP elköltött 10+ milliárd forintot(saját kampányra).


De ha az UNIÓ így dönt, akkor nekünk is alá kell vetni magunkat, egy közösségben élünk.


Nem muszáj elfogadni az UNIÓS pénzeket és Felcsúton akár 600 milliós támogatással kisvasutat építeni.


De ha neked egy ilyen kormány kell szavazz rá.


Igen, a Jobbiknak is változott a politikája, nem akar szélsőséges lenni " A nép pártján".


A Fidesznek is változott. Megnézheted 2007,2008(Paks) milyen beszédje volt Orbánnak.


És felülhetsz a Fideszes kisvasútra, ahol ma belenéztem a tényekbe, érted tények és Terry Black arról beszélt, hogy Vona meleg, fizetni akartak neki,hogy hallgasson stb. ezt direkt neked gyártja a Fidesz-KDNP közpénzből.

2017. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Sajnos mi ketten nem tudunk értelmes vitát folytatni, minden jót (volt Jobbikos) kérdező.


Nem fogok többet reagálni.


OFF

2017. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Halleluja! Csak mègjobban meggyőztèl,hogy a fideszre szavazzak,a ceuval kapcsolatban ugyanazokat az èrveket mondtad el mint a balliberàlisok a Ceus kèrdèseknèl, Minden normalis jobbikos szavazò tudja,hogy a c eun a liberalis tanok terjesztese folyik ezert lett letrehozva az Egesz. .. szerinted ha az Eu azt Mondja be kène fogadnunk a migransokat,hàt ez jòl tükrözi a megujult a Jobbik színvonalàt,ennèl màr nincs lejjebb
2017. ápr. 24. 23:50
 30/33 anonim ***** válasza:

# 29/29 Időpont tegnap 23:50


Igen, a közgazdaságtan liberális dolog... :-D

2017. ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!