Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják, hogy a...

Miért gondolják, hogy a Jobbikosok hazafiak?

Figyelt kérdés

Szerintem nem hazafiak,csak néhány ütődött skinhead.

Ha egy ilyen párt kerülne hatalomra,az biztosan demoralizálná az országot,még a Fidesznél is rosszabbak. Mellesleg még életükben nem fogtak a kezükben egy Mein Kampfot sem,mégis a nemzetiszocializmusról prédikálnak,mintha olyan sok közük lenne hozzá.


Egyébként a Kárpátiát és az Ismerős Arcokat miért veszik egy fedél alá a skinheadekkel?

[link]

Kollaboráns? Ez most komoly? Nem vagyok az a nagy "nemzeti rock" fan,de néhány számukat meghallgatom és szerintem inkább hazaszerető,mint rasszista.

A Jobbik pedig annyira hazaszerető,mint egy marék molylepke.



2016. dec. 30. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem nem hazafiak,csak néhány ütődött skinhead. "


Ez az hogy szerinted! De ez nem azt jelenti hogy így is van!

2016. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor helyesbítek,az ország háromnegyede szerint.
2016. dec. 30. 14:29
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Az sem jelenti, hogy így van.
2016. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Az a baj, hogy Magyarországon él az a téves elképzelés, hogy az az igazi hazafi, aki nemzethy keresztyén, idegen-és cigánygyűlölő, mélységesen megveti a homoszexuálisokat és mindenkit, aki más, pálinkát iszik víz helyett, és izzadságos kétkezi munkával keresi meg a kenyerét. A magyarok nacionalizmusa az egyik legkártékonyabb ideológia, ami létezik.
2016. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
"Minden hazafiság mélyén háború rejlik, én ezért nem vagyok hazafi" (Jules Renard).
2016. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
A Jobbikosok is ugyanolyan hülék v. éppen okosak mint bármely párt szavazói. Talán naívabbak a többinél mert az ő pártjuk még tiszta hisz nem volt kormányon. Ez egyébként igaz ők még nem loptak állami vagyont de ha odajutnának ők is csippentenének belőle efelől ne legyen kétség.
2016. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

# 2

Jah hogy te már felmérést készítettél az egész országban?

2016. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

4# Erről forrásod is van? Ha igen, várom; ha nem, akkor nem hiszem el.

Egyébként a hazafiság hogy lehetnr más, mint nemzeti és keresztyén? Ez az alapja.

Nem a homoszexuálisokat, hanem a homoszexualitást vetjük meg.

A pálinkát utálom, mert büdös és rossz ízű.

2016. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
A kétkezi munkás baromság csak a szocikra meg a komcsikra igaz, tőlem távol áll (ellenben ezen ideológiák csak a szélsőbalon léteznek).
2016. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

Néhány ütödött skinhead? A 983.476 az neked néhány? [link]


"Miért gondolják, hogy a Jobbikosok hazafiak?" Kik gondolják ezt? A jobbikosokon kívül senki, mert mindenki a saját táborát tartja hazafinak.


"mégis a nemzetiszocializmusról prédikálnak" Kik? A vezetőség? A vidéki párttagok? Néhány suttyó facebook ismerősöd?


"A Jobbik pedig annyira hazaszerető,mint egy marék molylepke." Most a pártra vagy kíváncsi vagy a szimpatizánsokra? A kérdésedben még jobbikosok voltak, az alatt nem a párttagokat értjük.


Kívülről úgy tűnik, hogy a Jobbik az a naaaaaagy csúnya náci párt, ami egységben menetel előre a gyűlölet útján, de ez nem így van. Ha figyelted az idei híreket láthattad, hogy a vezetőség is elég megosztott, gondolj csak Novák Elődre, de több régi Jobbik alapító tag is már kilépett a pártból. A szimpatizánsok között meg aztán annyi szekértábor van, hogy ihaj!


Ez egy nagyon vegyes társaság, vannak az elkötelezett hívek, vannak akik jobb híján jobbikosok, vannak a tűzhöz közel álló emberek, vannak az egyszerű emberek, akiknek elegük van a cigányterrorból, és vannak a 20-40 közötti kötekedő fenegyerekek, akikkel te az egész tábort azonosítod.

2016. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!