Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok ill. nemzeti...

Jobbikosok ill. nemzeti radikálisok ti is gondolkodtok rajta, hogy Vonáék helyett inkább a fideszre szavaztok jövőre?

Figyelt kérdés
Az egyik első tagja voltam kb 10 ève a Jobbik ifjusàgi szervezetènek, de a CEU meletti kiàlàssal betelt nàlam a pohàr a mostani Jobikkal. Egyèbkent a kormàny migranspolitikàja kivàlò, a segèlyezèsi rendszer àtalakítàsa, az önvèdelemhez valò jog bevezetèsèvel a Roma kerdst is kezeltèk, a hatàron tuli magyarok identitasmegorzeset is tàmogatja a kormàny, az iskolai hitoktatàs bevezetèse is jo döntes Volt, ugy èrzem megvalosulo fèlben vannak az eredeti jobbikos elkèpzelèsek
2017. ápr. 24. 15:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

ad 1)Mindketten tudjuk, hogy kérdező (nevezzük mostantól Zsoltinak a fideszbérencnek) vagy fizetve van vagy egy gyenge minőségű troll és még lehetséges, bár remélem hogy nem, mentális problémákkal küszködik.


ad 2)Én nem állítottam semmit sem a Jobbik külpolitikájáról. Én a kormányéról, illetve a magánvéleményemet fogalmaztam meg egy szót sem ejtettem a Jobbik külpolitikájáról.Csak gratuláltam neked (negatív értelemben).


ad 3)Nem vagyok Jobbikos, hanem a Jobbik programjára szavaztam 2014-ben.


Nem vagyok vak, el tudom dönteni a pártok programjai alapján kire szavazok.

(Amiből a jelenlegi Fidesz-KDNP/MSZP/DK/EGYÜTT/PM/MLP ignorálva van)


ad 4)Te kifejezetten bebizonyítottad, hogy szellemileg fegyvertelen vagy.


ad 5)ÉS mivel 100% bizonyítottad, hogy a leírt szavakat mondatokban nem tudod értelmezni szóljon a egy dal részlet, Zsoltinak a kérdezőnek.


[link]

(Részlet a békemenetről.Forrás: Youtube.)


ad 6)Eltávolítottam a kérdést a megválaszoltjaim közül, sajnos több időt nem tudok rá pazarolni.


És a moderátor figyelmébe ajánlottalak, hátha többet nem találkozunk.

2017. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szóval kérdező te egy suttyó, kommunista proli vagy ,aki a rabszolgaságnak és az ország teljes kipusztításának tapsol. Oké értjük mi!


Na indulj el aztán dolgozz Viktor királyért, mint egy jó pártkatona "rabszolga".

2017. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, nincs veled semmi baj. Itt nem tudják elfogadni sokan, hogy kiábrándultál vona gábor politikájából. Rajtad kívül még nagyon sokan megtették ezt és inkább átfognak szavazni orbánra vagy találnak egy kis pártot vagy viccpártot. Hiteltelen lett a gábor és ráadásul ígérete szerint lemond 2018-ban. Szóval rengetegen nem fognak rá szavazni az ismerettségi körben sem. Várják, hogy elta,karodjon végre a párt éléről. Én és a családom sem fogok rájuk szavazni 2018-ban, pedig 2010-ben biztosan, 2014-ben remegő kézzel, de oda húztuk az X-et. -7 fő a Jobbiktól elpártolt és akkor még ott van egy csomó ismerősöm, kb 20-25.... Szóval gábor nagyon megfog lepődni.
2017. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!