Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igazságügyi szakértő ellen...

Az igazságügyi szakértő ellen van értelme feljelentést tenni? Vagy nálunk evidens, hogy itt is működik a "visszaosztósdi"?

Figyelt kérdés

Az a durva, hogy csináltam rejtett hangfelvételt, rejtett videófelvételt, szóval eléggé bebukott a kedves szakértő, hogy tök mást írt le a szakvéleményében, mint ami a valóság.

Még jobban bűzlik a dolog, hogy a bíró is igyekszik minden eszközzel őt mosogatni most utólag, nem kicsit feltűnően.


Szerintetek ez a mai magyarországon tök normális dolog, és megy a %-olás a bírónak, szóval ne is várjak csodát, vagy érdemes a titkos felvételekkel együtt feljelentést tenni?


Egyébként meg teljesen le vagyok sújtva, azon már nem lepődök meg, hogy a teljes közigazgatás egy korrupt banda, de hogy a bíróságok is így működjenek, na megvallom, ezt nem hittem volna, ha nem velem történik. De hát a tény az tény, lehet paranoiázni, attól még a titkos felvételek objektív tények (na meg az is, amit azokkal ellenkezőleg leírt a szakvéleményében, és egészen "véletlenül" pont úgy kiforgatva mindent, hogy az a másik félnek legyen jó).


Hát szóval röviden, egy a kérdés:


Érdemes, lehet-e lépni ez ellen jogi úton, vagy előbb fognak engem eltenni láb alól, minthogy kiderüljön, hogy az iü. szakértő hamis szakvéleményt ad?


FIGYELEM!

TERMÉSZETESEN A KÉRDÉS ELMÉLETI JELLEGŰ, A MAI MAGYAR JOGÁLLAMBAN ILYEN NEM FORDULHAT ELŐ!



2017. ápr. 28. 10:08
 1/2 anonim válasza:

Ha van bizonyítékod, akkor szerintem érdemes utána menni.


Viszont mindenképp biztosítsd be magad: csinálj másolatot és add oda egy ismerősnek, ha véletlen elpatkolsz, akkor küldje be valamelyik ellenzéki vagy független újságnak az anyagot. A nyilvánosság nagy fegyver.


Ha bebiztosítottad magad akkor keress fel egy egy jó ügyvédet, és utánna tegyél jogi lépéseket.


Kimosdatják amúgy egymást a szarból... kéz kezet mos...


Konkrétan mi történt egyébként?

2017. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a normális választ, ritka.

nos kérlek, azon már átestem h megpróbáltak eltenni láb alól, de baromi szerencsém volt, nem sikerült. sérülésekkel megúsztam. lényeg h azért ezek az állatok is látják, h igen nagy..arban vannak.


a nyilvánosság hatalmas fegyver, így van, csak tudod mi a gond? nem tudom megtenni két okból se:

1, már két ellenzéki újság is közölte, hogy azért ez nagyon durva, és nem biztos h vannak ők olyan merészek h le merjék közölni a mai helyzetben (maga a főszerkesztő mondja, hogy de uram, nekem is van családom, kisgyerekeim ..stb). hát nem semmi h itt tartunk, de persze annyira mégse csoda

2, aztán meg nekem is van családom, akiket már eddig is komolyan megfenyegettek, nem is annyira indirekt módon.


Most ilyen körülmények között? már magam se tudom.


Egyébként most éppen melyik az az alvilági társulat amelyik formailag arra hivatott hogy bírók bűncselekményeiben nyomozzon? Mert csak a nemzetközi sajtóban gondolkodom (ill. nem csak gondolkodom), és akkor azzal együtt fordulni az illetékeshez. Nemzeti Védelmi Szolgálat vagy ki ? (már nem tudom követni őket, mikor melyiket hogy hívják)

2017. jún. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!