Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán napi szintű anyagi...

Orbán napi szintű anyagi problémái veszélyt jelenthetnek az országra?

Figyelt kérdés

Miniszterelnök úrnak mindösszesen 700ezer forint megtakaritása van ,ez pont annyi,amennyi nekem van és én csupán egy melós vagyok,akinek nem egy egész ország vezetésének terhe van.

Hogyan tud Orbán koncentrál ,amikor csak halmozódnak a kifizetetlen sárga csekkek??


2017. ápr. 30. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a 700 ezer is a feleségével közösen van szegénynek... Gondolom te se hiszed el hogy csak ennyije van.
2017. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Méhszájas Lőrinc igazán adhatna neki kölcsön
2017. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Orbánnak alacsony a fizetése, alacsony a megtakarítása, mindezzel azt a látszatot akarja kelteni a melósok szemében, hogy ő is csak egy melós, minimális jövedelemmel. Viszont aki nem hülye, azért csak észreveszi, hogy itt azért valami nem reális. Egy ország első számú vezetője ne ilyen anyagi körülmények között éljen már.


Persze mindenki sejti ebből fakadóan, hogy Orbánnak strómanoknál van a pénze (pl. Pénztáros Lőrinc). Na de akkor a népnek előadott "alacsony a fizetésem" csak duma, itt arról van szó, hogy korrupcióból lehet isten tudja, mekkora vagyona.

2017. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És te el is hiszed ezt a mesét? :D

Ennyire hüly3 lettél, kérdező?

2017. ápr. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már bevezették a szülőtartást. Majd a saját lábon álló Ráhel kisegíti őket, ha kell.
2017. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezért vannak a jóbarátok...
2017. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!