Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik magyar politika...

Létezik magyar politika migránsok nélkül?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az emberek a pártokat az alapján kategorizálják be, vagy az alapján szimpatizálnak velül, hogy mi az adott párt véleménye a migránsokról. Lehet akármilyen ötlete egy pártnak, ha migránsellenes akkor migránsellenes, ha migránspárti, akkor migránspárti, se több, sem kevesebb.


Én úgy gondolom, hogy ha eljön az ideje, akkor Magyarország országgyűlési képviselőit az alapján kellene megválasztani, hogy milyen ötleteik vannak az ország fejlesztésére és a nép jólétének biztosítására.

Ha már a fejem fölé választok egy vezetőt, azt az alapján teszem, hogy hozzám hogy viszonyul, nem az alapján, hogy a szomszédhoz hogy viszonyul...


Ti mit gondoltok?



2017. máj. 1. 12:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
14%

"Lényeg, hogy ne engedjünk a csúnya Brüsszelnek"


Brüsszel egy város. Nem tudtad?


"meg jó keresztény módjára elvből ne segítsünk a másikon?:DDD"


Én egyik hazug vallásnak sem vagyok a tagja. Ahogy a magyar emberek 90%-a is csak látszat keresztény. Egyszer el nem olvasták a Bibliát.

2017. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
63%

Am, én azt nem értem, hogy egyesek miért szűkítik a problémát Magyarországra.


Segítek! Valahogy így épül fel a bolygó nagy vonalakban:


Föld -> Kontinensek -> Országok -> Városok/Falvak -> Háztartások


Namost, a nála följebbvalótól függ mindenki!


Lehet pl. azzal érvelni, hogy "Úgy sem maradnak itt", de ha tovább is mennek, akkor is már Európában bent van! Ha pedig Európának kampec, nekünk is kampec!

2017. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
33%
az a baj, hogyha innen hagyjuk őket továbbmenni, és véletlenül nem mérnök-fogorvosok, akkor ide fogják őket visszabuszoztatni, teljesen jogosan érvényesítve a schengeni egyezményt és a dublini törvényt
2017. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
50%

"tehát szó sincs arról, hogy ne segítenénk a MENKÜLTEKNEK"


De sajnos erről van szó. Brüsszellel szemben meghunyászkodunk, itthon meg a sáros földig szidjuk őket, megjátsszuk, hogy ide migránsok hadát akarják beirányítani. A T/1 felesleges, mert itt Dicső Vezérünkről van szó, de a lényeg ugyanaz. El kéne dönteni, hogy mit akarunk tulajdonképpen. A menekülteknek való segítésbe pedig nem tartozik bele az az embertelen bánásmód, amiben itthon részesítik őket.


"inkább brüsszel számára elvi kérdés, hogy nem akarják a nemzetállamok hatáskörében hagyni azt, hogy melyik állam mennyit és kiket fogad be menekült címszó alatt"


A nemzetállamok hatáskörébe tartozik, az már nem Brüsszel hibája, hogy az emberek többségének annyira elegük van a Fidesz-politikából, hogy még egy látszatnépszavazást sem tudtak rendesen megrendezni (pedig a mi milliárdjainkat költötték rá feleslegesen), így semmi jogalapunk nincs, amivel tárgyalni lehetne.


Erről ennyit.

2017. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

Ajj, gyerekek....


Köszönöm, megkaptam a választ a kérdésemre: Nem, nem létezik magyar politika migránsok nélkül. Elég szomorú, hogy magyarok politikájában csak másod-harmadsorban szerepelnek a magyarok.


Én nem látok összefüggést a migránsok és az egészségügy, oktatás, fejlesztések, meg egyebek között. De szívesen veszem, ha rámutatsz az összefüggésre.

2017. máj. 1. 13:49
 26/69 anonim ***** válasza:
68%

"Brüsszel egy város. Nem tudtad?"


Ki állította az ellenkezőjét?


"Én egyik hazug vallásnak sem vagyok a tagja. Ahogy a magyar emberek 90%-a is csak látszat keresztény. Egyszer el nem olvasták a Bibliát."


Akkor viszont hagyjunk már fel a nemzethy keresztyén koncepcióval, mert kezd kicsit nevetséges lenni.

2017. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
29%

# 26


Összefüggés?


Ha ezek bejönnek pármillióan egyszerre, és kitör a polgárháború, nem kell aggódnod az általános infrastruktúra miatt! Csak ennyi összefüggés az összefüggés!

2017. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
17%

"De sajnos erről van szó. Brüsszellel szemben meghunyászkodunk, itthon meg a sáros földig szidjuk őket, megjátsszuk, hogy ide migránsok hadát akarják beirányítani."


értő olvasás!

addig amíg egy brüsszeli automatikus bizottság dönti el, hogy mennyit és kiket, addig valós kockázat, hogy migránsok hadára ébredünk egyszer csak és fogjuk be mi nácik

2017. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:
Jaj, hagyjuk már! Pármillió muszlim ide, meg polgárháború pff.. és ennek továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy pl miért ócskaszar az oktatás ITT és MOST, és miért nem ezzel foglalkoznak idegenek helyett...
2017. máj. 1. 13:58
 30/69 anonim ***** válasza:
14%

"értő olvasás!

addig amíg egy brüsszeli automatikus bizottság dönti el, hogy mennyit és kiket, addig valós kockázat, hogy migránsok hadára ébredünk egyszer csak és fogjuk be mi nácik"


Az egyetlen probléma az, hogy erre nincsen reális esély, mivel az Unióban még továbbra is működik a liberális demokrácia hazánkkal ellentétben.

2017. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!