Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a Momentum...

Ti mit gondoltok a Momentum mozgalomról vagy pártól?

Figyelt kérdés

van itt egy érdekes dolog a ruszkik ellen kampányolnak de közben nem nagyon akarnak népszavazást az orosz atom ellen


[link]



2017. máj. 4. 07:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%

#8: Az oroszokkal való kapcsolatunk az atomergetika terén nem Paks 2-vel jött létre, hanem már vagy 50 éve fennál és jól működik. Kár volna ezt a évtizedes szakmai együttműködést felrúgni holmiféle geopolitikai aggályok miatt. (Akkor is jól működött, amikor a Szovjetúnió éppen összeomlott, vagy a 2000-es évek elején amikor Oroszország súlyos gazdasági válságot élt át.)


Amellett saját pénzből ez az atomerőmű sosem épülne meg. Az AREVÁ-t éppen most húzzák ki a csődből a francia adófizetők pénzén (nem először). A Westinghouse-t senki se húzta ki, csődbe is ment. Hiába büdös, lényegében az oroszok maradtak az egyetlen lehetséges beszállítónk.

2017. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

az egy dolog h atom de nem is felelne meg az eus előírásoknak ezt még az egyik fideszes miniszterelnök mondta aztán meg Putyint elnézve nem egy életbiztosítás velük üzletet kötni pl ezért:


[link]


meg ezért:


[link]

2017. máj. 4. 09:51
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem neztem meg utana, de eddig par dologtol eltekintve eddig szimpatikusak. Az hogy az a kifogasa valakinek egy parttal kapcsolatban, hogy ertelmisegiekbol all az sokat elmond a szavazokrol...orvoshoz se menj, o is ertelmisegi...
2017. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
miniszter* bocsánat
2017. máj. 4. 10:22
 15/25 A kérdező kommentje:
az a baj egyébként ezzel h ezt nem lehet népszavazásra vinni érvel... h többségben sose lesznek a parlamentben h onnan megszüntessék ezt ha egyáltalán igaz ez az utóbbi érv h csak a parlamentből lehet megszüntetni..
2017. máj. 4. 10:24
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan senkinek sem tűnik fel, hogy a "demokrácia, szabadság, jogállamiság" jelszavak skandálása mögött ők az új generációs liberális Fidesz, mint amilyen a Fidesz 1990-1994 között volt? Maga a párt vezetője úgy néz ki mint a fiatal Orbán. Semmi mást nem látok bennük, mint végtelen hatalomvágyat és arroganciát, amit persze úgy adnak elő, hogy ők a fiatalokat képviselik és Magyarországnak kell rendszerváltás. Amivel 100%-ig egyet értek, de a kérdés ezt hogy akarják? Nyílván könnyű üres szavakkal dobálózni, de aztán persze mindenki csalódik.

Csak mert ellenzékinek adják elő magukat, még nem is biztos hogy azok, a Fidesznek kedveznek csak.

2017. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Egy újabb kezdeményezés, ami a Fidesz malmára hajtja a vizet. Minél megosztottabb az ellenzék, a Fidesznek annál jobb.
2017. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
én mondjuk megkerestem őket írtam nekik levelet mint vidéki bunkó h segítem őket mondjuk plakát ügyben meg a kampányban... külön kis programot is felvázoltam nekik mivel szólíthatnák meg a keleti embereket és mik azok a szólamok amikre abszolút immúnisak keleten (mondjuk amit Budapesten nyomnak) ha sikereket akarnak elérni... deh válaszra se méltattak eddig... nagyon jól állhatnak anyagilag meg aktivisták terén itt keleten is úgy látszik ha ennyire nem kell a segítség azt hiszik h az elképzeléseik vidéken is helytállóak lesznek úgy fognak keletről lepattani mint a falra hányt borsó... aztán akadtam rá erre az atom ügyre ami nem igazán növelte meg az eddigi szimpátiám... na de sebaj ha nekik nem kell a segítség majd megkapja tőlem az lmp vagy a jobbik vagy mindketten legalább az lmpben vannak vidéki arcok is és bárkinek válaszolnak h kérdést fogalmazol hozzájuk
2017. máj. 4. 13:44
 19/25 anonim ***** válasza:
65%
Már többször olvastam, hogy a Momentum és az LMP is a Fidesz kreálmánya, a Jobbik meg Fidesz 2. Akkor ki marad a Fideszen kívül, az MSZP meg a DK? Ügyes...
2017. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

az LMP nem hinném h a fidesz kreálmánya többször neki ment ő az mszpnek meg a dknak is sőt az szdsznek is... mellesleg a múltja visszavezethető a Bős–Nagymarosi vízlépcsőig az ottani jobboldali zöldekből nőtte ki magát ha úgy tetszik...


a jobbik meg folyamatosan Orbánt szántja mióta csak létezik

2017. máj. 4. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!