Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nézik le...

A magyarok miért nézik le egymást?

Figyelt kérdés
Ennyire pl a német sem nézi le az Auslandert mint magyar a magyart

2017. máj. 6. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert a magyarok erősen nárcisztikusak és egoisták.
2017. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Az se mindegy e szempontom hol laksz! pl, ahol én lakom egy kis falun kb, (1100-an laknak) itt nem túl barátságosak, de pl, aki pénzes mert főddel foglakozik na azoknak megy a nyalás, főleg a takarékba mikor a pénzt intézik.

Átellenben a másik településen jóval többen laknak de ott kedvesek még a boltba is az emberek, meg úgy nagy átlagba, szval nem mindenütt van lenézés.


Egyébként meg én rendes dolgos ember vagyok, több dolgom van (talán) mint sok másnak, még is van aki engem semmibe se néz, fejét és elfordítja, na hát van ilyen, sőt! Azt is rám mondják hogy a fiúkat szeretem.. Na ezt az én részemről kikérem magamnak de ha egyszer az emberekbe berögzül egy pletyka, akkor az embernek vége. Nem szoktam tényleg nőzni, oké van ilyen itt vagyok pl, én is, szüleimmel élek, itthonról ki nem mozdulok kivéve dolgozni azt is helyben, és ezért kell rámondani az embere hogy ez meg az? Bosszantó egy dolog de le?arom! Attól én feljárok és megiszom a sörömet és élek.

2017. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

#2


Engem is tegnap b*zizott le az egyik kedves rokon, mert nagyanyám születésnapja alkalmából családi vacsora volt nálunk, amin kiderült rólam, hogy diétázom és nem eszek szénhidrátot.

A drága rokon szerint csak a nők szoktak fogyókúrázni és én tuti búza vagyok, mert ilyet igazi, rendes férfi nem csinál.

Az egész magyar társadalmat átjárja a primitívség és a begyepesedett tahóság.

2017. máj. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

#3! Nem szép azt biztos!! Én nekem szerencsére nincs ilyen problémám, szeretem a tepertőt, szalonnát mindent amitől más tényleg elhízhatna, de hallod 73Kg-ról sehova nem megyek! Magasságom 173 sztem ideális.

Egyszer a tisztelt főnököm bu..-le amiből durva verekedés majd bírósági ügy lett, de ő sajna mindenkibe belekötött szó szerint, utána kirúgták mert már sok volt a rovásán de nagyon!

2017. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk már ez sok mindent elárul, hogy a b_uzi és társai nálunk szitokszónak számítanak.
2017. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
a baloldal hozzászokott, hogy a diktatúrában felakaszthatták a másképp gondolkodót, aztán most kicsit megsértődtek, hogy a demokrácia a történelem szemétdombjára hajította őket
2017. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Molyember ***** válasza:
Hatos, annyira szívesen belenéznék abba az okos szemedbe! Az a baj, hogy a hozzád hasonlókkal sosem találkozom az életben, pedig érdekelne egy ilyen ember élete, foglalkozása, érdeklődési köre. Csak mert így látatlanban nem tudlak nem lenézni, és azt hiszem, a kérdezőnek sem kell nagyon magyaráznom, miért.
2017. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet h nem azonos az élete, foglalkozása, érdeklődési köre a tiéddel, de ettől még nem kell lenézni. Bizony léteznek emberek, akik nem értenek egyet veled. És tudjátok, az emberek 97%ának van annál nagyobb problémája, h leb*zizták mert fogyózik. De ez legyen a legnagyobb baj a magyar társadalommal, azt kívánom.
2017. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ebből én nem sokat érzek. Az a tapasztalatom, hogy amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.


Nekem a különféle internetes fórumokon általában "nagy a pofám", de a hétköznapi életben általában udvarias, előzékeny ember vagyok - és legtöbbször ezt is kapom vissza.

2017. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6


Te mégis mi a tökömről beszélsz?

2017. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!