Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha paks2ről akar népszavazást...

Ha paks2ről akar népszavazást a baloldal a civikék sorostámogatásáról miért nem akar?

Figyelt kérdés

ugye nem szeretnénk külföldi befolyást... amennyiben az a putyinista orosz hahaha

de soros meg a clinton klán az jöhet


2017. máj. 6. 10:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gyenge trollkodási kísérlet, ennél több energiát fektess bele.
2017. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=XFrpMIhw42o


nekem úgy tűnik hogy akarna.

2017. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Amúgy Clinton az mitől baloldali? És Soros mitől politikus?
2017. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
magát baloldalinak nevezi és nem is van tőle már semmi balra
2017. máj. 6. 10:17
 5/23 anonim ***** válasza:
Végülis Sanders bátyó csak az első kommunista amcsi elnökjelölt lett volna, semmi nem volt Clintontól balra mi?
2017. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Na akkor: Clinton neoliberális. Sanders szociáldemokrata.(amennyire én tudom. De bármi más nem lényeg).


Mi a különbség? Clinton néni jobboldali politikát tervezett, de magát baloldalinak vallja, és meri a Clinton kormányt baloldalinak nevezni. Hát tévedés...


Ami viszont más: Sanders. Ő baloldali gondolatokról beszél. Ellentétben Clinton nénivel aki képtelen kiizzadni magából egy rohadt baloldali gondolatot. Mert ők, a kedves férj kezdte felszámolni a baloldalt.

És mi az eredménye? A gonooosz kommuuuuunista Sandersel ijesztgetjük a gyerekeket. :-DDD


Na ez a különbség.

2017. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy megetted a kormányszöveget arról hogy álcivilek, meg mindent Soros pénzel, attól ez még nem jelenti azt hogy ez az igazság, illetve hogy ebben bármi kivetnivaló lenne. A civil szféra már csak ilyen: mecénások és sok-sok kisember tartják fenn. És? Nem értem hol a probléma...
2017. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
sandersel megúszták volna egy nagyobb eladósodással, klingonnal a generderőrület migránslove egy teljesen új fejezete nyílt volna a világpolitikával, nem beszélve arról, hogy szerintem az atomháborút is kiprovokálta volna az az elmebeteg nő
2017. máj. 6. 10:31
 9/23 A kérdező kommentje:

jaja soros már csak ilyen mecénás kisnyugdíjas

adott hát a TASZnak 200 millió forintot csak úgy

2017. máj. 6. 10:32
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem is van?:D akarod mondani "nincs is"?:D
2017. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!